Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő balett oktatás felnőttek...

Kezdő balett oktatás felnőttek részére Debreceben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nagyon szeretek táncolni. Magas ,vékony lány vagyok, szeretek mindenféle táncot, jó az ütemérzékem is. Azt gondolom,hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy lemondjak arról, hogy valaha is hobbi szinten megismerkedjek a különböző táncokkal. Több internetes oldalon is láttam meghirdetve kezdő balett oktatást felnőttek résézre, de csak Budapesten. Sajnos kizárt, hogy mindig fel tudjak utazni, szeretnék Debrecenbe járni, ha van rá lehetőség. Tud valaki ilyen iskolát? Nem szeretnék különösebbet, felépni, vagy versenyezni később, kizárólag azt szeretném, ha megismerkednék az alapokkal és közben jól érezném magam. Tud valaki segíteni?

2013. jan. 11. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!