Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Örs vezér téri Jump fitness...

Az Örs vezér téri Jump fitness teremről valakinek van véleménye?

Figyelt kérdés
Olyasmi érdekelne, h du. 4-6 körül mennyire zsúfolt a terem, a kardio gépek mennyire zsúfoltak, milyen a társaság (mennyire tolerálnak egy kezdő újoncot :D) stb.
2013. jan. 12. 14:52
 1/2 anonim válasza:

Újonc vagyok. Már harmadik hete járok oda. Normálisak ottani emberek. Szeretek odajárni.

Változó, hogy zsúfolt e 4-6 óra körül... Mindig változik.

Első napomon kipróbáltam a gépeket, amikhez értettem. Következő alkalommal személyi edzőtől kértem edzési tervet. Majd következő hónapban kérek újabb edzési tervet.

L/29

2013. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még annyi lenne a kérdésem, h a személyi edző pénzbe kerül vagy ott járkál és bárki megkérdezheti? Természetesen nem arra gondolok hogy egy óra edzést ott legyen velem hanem amit mondtál, edzésterv, v egy két tanács kikérése stb.

2013. jan. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!