Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegelés alatt milyen kiegész...

Tömegelés alatt milyen kiegészítőkre lehet szükség?

Figyelt kérdés
Úgy èrtem ha a kaja rendben, ès az alap kiegek megvannak. Protein, edzès utánra gyors ch, vitamin, kreatin, ès edzès előtti energizáló. Ezen kîvül van èrtelme extra kiegekre költeni? Gondolok itt BCAA, glutamin, stb?

2013. jan. 15. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen a proteined? Tehát az összetétel alapján mennyi benne a protein, és milyen az aminoprofil.


Amennyiben van mani, akkor omegazsírsavak, BCAA, glutamin, nem rossz választás.

2013. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 jackson666 ***** válasza:
0%
hátha van pénzed rá és nem most kezted a testépités hanem ,ár van egy pár év a hátad mögött akkor érdemes méghozzá stana.
2013. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném, hogy jackson666 ásd el magad.

Kérdező neked meg: nem tudom hogy az edzés előtti energizáló mennyire alap kiegészítő, nekem nem annyira, de ha neked szükséged van rá akkor természetesen jó. Viszont a kreatin egyáltalán nem előzi meg a glutamint és a BCAA-t. A kreatin az már 1-2éves edzésmúlttal rendelkezőknek ajánlott inkább így a BCAA és glutamin mondható inkább alapabbnak.

Azt csak te tudod, hogy mennyi pénzt tudsz a kiegészítőkre rászánni, viszont ha megengedheted magadnak akkor igen, megéri mélyebbre menni ezen a fontossági listán, úgymond.

Ha van keret rá ízületvédőt is beleraknék még.

2013. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Keret azèrt van rá, azèrt kèrdeztem. Másfèl ève edzem, kreatin csak most jött be, gluta, BCAA-n gondolkodom, csak sokan mondták, hogy nagyobb haszna van dièta alatt.

Második válaszolónak: köszi, de a koxolást passzolom, nekem nem èri meg.

2013. jan. 15. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Izületvédő válhat hasznodra szerintem.
2013. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De igazából az sem segít a tömegnövekedésben. Beta alanine Ami viszont az erőnövelésben, esetleg alvásjjavító készítmény
2013. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor mehet BCAA meg glutamin, jó az tömegnövelésben is. Utána esetleg a már javasolt béta-alanin és arginin. Kezd el beleásni magad már ezekbe a mélyebb dolgokba is. :)
2013. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A glutamin a legnagyobb kamu a tàpkiegek közt. Tömegelèsnèl pedig többet èr napi +1 kanàl fehèrjèvel mint ilyen bcaa-kal
2013. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megindokolnád, hogy miért is kamu? :)
2013. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olvasgass egy kis bodybuilding.com fórumot. Egy tanulmàny sem bizonyítja a glutamin gyógyàszaton kívüli alkalmazànak testèpítèsben lèvö hatàsossàgàt.
2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!