Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecentben hova járjak...

Debrecentben hova járjak tárasastáncolni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék valahova elmenni táncolni (moderntáncra gondolok) de nem tudom hogy hova ,mikor, kivel, és hogyan.Tudnátok olyan helyet mondani ahol jó a társaság?És azt hallottam hogy a lányoknak fiú párt is vinni kell magukkal , mert fiukból mindig kevesebb van, ezért sok lánynak nincs párja.Van ahol van szabad fiú? köszönöm :))

2013. jan. 15. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező párt vinni.

A legtöbbször az a rendszer van,hogy a fiúk minden táncra más csajt kérnek fel.Ha szép vagy lesz mindig párod,ha nem,táncolsz néha egy másik csajjal,ami talán nem is akkora baj.

Amúgy van olyan hely,ahol már fiúkból van több..

Csak ennyit tudok segíteni,nem Debrecenben lakom.

2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :) ha van még más azt is szivesen hallom !
2013. jan. 16. 14:06
 3/6 anonim válasza:
Milyen társastáncra gondoltál, ami modern tánc?
2013. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem egészen értem, hogy most akkor modern, vagy társastáncról van szó... de annyit azért tudok segíteni, hogy mindenképpen jól jön, ha van partnered. Úgy értem, hogy ha viszel egy fiút, mindenképpen könnyebb dolgod lesz. Ha nem, az sem baj. Egy-két fiú biztos lesz, és vagy beállítanak valamelyikhez, vagy lesz A, B, esetleg C partner. Nálunk legalább is így volt. (Persze tudom, hogy valahol lány is táncol lánnyal) Sajnos én sem debreceni vagyok,így többet nem igen tudok segíteni.
2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
először modern táncra gondoltam, de aztán inkább rájöttem hogy a társas jobb lenne ( csak nem bírok irni...) amugy köszönöm
2013. jan. 17. 12:51
 6/6 anonim válasza:
Társastánc: Valcer (én ide jártam 4 évig), Salome, a többi komolytalan.
2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!