Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 év feletti testépítők csak...

40 év feletti testépítők csak szteroiddal tudnak úgy kinézni?

Figyelt kérdés
Masters 2 testépítők eredményeit elnézve felmerült bennem egy kérdés. Hétköznapi emberek is tudnak igy kinézni koxok nélkül 40-50 évesen,kitartó edzéssel és táplálékkal elérhető?
2013. jan. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

első kérdésedre a válasz igen, attól függ az "úgy" az mit is takar??

a 2 . kérdésre pedig nem!!!!! de az határozottan!!!

2013. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor akár mit teszek,nem leszek úgymond izmos 40-50 éves koromban,csak akkor ha szteroidokkal tömöm magam?
2013. jan. 16. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Versenyformád nem lesz minőségi kox és jó genetika nélkül. De izmosnak miért ne lehetnél izmos? Csak reális célokat kell kitűzni.
2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,nem lesz az ember 20 éves erőszinten,de mondjuk ha most 30 évesen 42 cm a bicepsz,akkor ezt hogyan tarthatnám meg minnél tovább kox nélkül....? 163 cm magas vagyok amúgy. tehát viszonylag jó arányokka rendelkezem. csak a sok éves munkát szeretném minnél tovább megtartani. persze jöhet a kérdés,mit érdekel 30 évesen mi lesz 40 50 évesen. igazából arra vagyok kiváncsi,hogy mennyire lehet megőrizni a formám? elsősorban azt reméltem,hogy hátha akad itt olyan aki ezt asportot űzi 40 vagy 5x évesen,és tud mit mondani. köszönöm a válaszokat. :)
2013. jan. 16. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
te ha edzel tovább akkor meg tudod tartani logikus nem?ha még 45évesen is eddzelakokr úgyanugy fogsz kinézni vagy kicsit jobbanha meg már nem összeszottyadsz ennyi
2013. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék összeszottyanni... :) akkor inkább a kox. de ha van rá mód,ezt elszeretném kerülni minnél hosszabb ideig. :)
2013. jan. 16. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
énis sokáig így voltam vele aztán bevállaltam így legalább versenbye tudok maradni a nagyokkal
2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aztán mi lett? elkezdtél valamit....? Mennyi idős vagy mos? köszi!
2013. jan. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!