Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pompon csapat. Szerintetek...

Pompon csapat. Szerintetek működne ez az egész?

Figyelt kérdés

Ez nem hirdetés!:D Csak érdekelnének a válaszok...

Főleg 12-18 éves lányok véleménye érdekelne! A barátnőmmel alapítani szeretnénk egy pompon csapatot - én a falumban, Ő pedig a városában gyüjt lányokat, akik szívesen edzenének velünk. Edzőnk nincs, de neten keresnénk koreográfiát, meg kitalálnánk újakat, és önszántunkból edzenénk, gyúrnánk, futnánk, stb. Heti 1-3x 1-2óra edzés lenne. Nekem már régóta tetszik ez a pompon féle dolog, és felhoztam a bnőm előtt, mondta, hogy benne lenne, és alapítsunk egy csapatot. De nem nagyon tudunk még a pompon témáról semmit sem. A megyénkben nem tudok róla, hogy bárhol lehetne ilyet tanulni, így jó lenne, ha mi lennénk az első csapat.:) Gondoltuk, majd kijárunk a falumban megrendezett focimeccsekre, és bárhova, ahova elkelnek a szurkolók. A véleményeteket abban kérem, hogy:

-Szerintetek jelentkeznének elegen?:D Úgy értem pl Te jelentkeznél egy ilyenre? Miért (nem)?

Min 6 fő kéne. A falumban vannak lányok, akik mindig kijárnak a fiúk focimeccsére, fociedzéseire, és gondolom ezek a lányok belemennének, hogy menőzhessenek a srácok előtt!??:D

Szerintetek működne ez az egész?

16/L


2009. aug. 29. 23:58
 1/10 anonim válasza:

El kell keserítenelek, nem ti lennétek az elsők:

[link]

Ettől függetlenül jó ötlet, müködhet.

2009. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"A megyénkben nem tudok róla, hogy bárhol lehetne ilyet tanulni, így jó lenne, ha mi lennénk az első csapat.:)"

Ezt úgy értettem, hogy a megyénkben nincs még pompon csapat.:)

Amúgy köszi a válasz.

2009. aug. 30. 00:42
 3/10 anonim válasza:

Hajrá csajok 3 vagy mi?:D

nekem elég amerikainak hat... :D de ha lesz sok jelentkezö,akkor ...hajrá csajok :D

2009. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyik megyében vagytok? Amúgy jó ötlet, én is pompomoztam már:D.
2009. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én benne lennék ;)

am melyik megyéről is van szó?

15/L

2009. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megyéről.:)
2009. aug. 30. 13:22
 7/10 anonim válasza:

Szijja

am melyik faluba wagytok... am én is abba a megyében lakom

2009. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

modorka12@freemail.hu

Küldd el az email-címedet, és megmondom.:) De itt nem szeretném nyilvánosságra hozni.:D

2009. szept. 1. 13:06
 9/10 anonim válasza:
Jó ötlet mi is gondoltunk már rá errefelé (balatonpart) focis-fiuk még talán örülnének is neki;) és lehet hogy idővel összejön. Sokan hülységnek tartanák és akiknek belül tetszik az ötlet azt meg viszi a "csorda-szellem" és nem mernek jelentkezni vki meg félős ahogy hpgy beszálljon, táncoljon és "mutogassa" magát. Ha nektek összejön akkor sok sikert:) 16/L
2009. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnêk ilyen csapatot!Segítesz,hogy valósítsam meg?
2017. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!