Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tesztoszteron növelő szerek...

A tesztoszteron növelő szerek nem ugyanazok, mint a növekedési hormon serkentők?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki, ami jónak tűnik.

Akkor ez most nem növeli a növekedési hormon termelést?

Nem értem az egészet.

Az van, hogy a tesztó növeli az izomzatot, erősíti a vázrendszert stb.

Akkor valószínűleg nőhetek is tőle nem? :D


Köszi az értelmes válaszokat! :)



2013. jan. 17. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz. A növekedési hormon az nem egyenlö a tesztoszteronnal. Nem fogsz nőni semmilyen legális cuccal.

Fiatal korban ráadasul maxon van a hormontermelésed, nem tudják ezek az optimalizálók fokozni.

2013. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Nem fogsz nőni semmilyen legális cuccal"ez a mondat jó: D lehet ezért koxol ilyen sok kis fiatal pö.cs mert tényleg elhiszik
2013. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magasságra értettem.:)
2013. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaaa hogy a kérdező úgy értette a nőhetek tőle dolgot akkor bocsi:D
2013. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én erre gondoltam. Természetesen nem biztattam senkit koxolásra.

Én is naturál vagyok.

2013. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D Igen, magassági növekedésre gondoltam. :D

Szóval akkor sem ettől, sem pedig a növekedési hormontól nem nőhetek?

24 éves vagyok.


Ok. És akkor a tesztoszteron az mit ad?

Utánaolvastam, de tapasztalatokkal többre megyek szerintem. :D

Erről tudtok véleményt mondani?

2013. jan. 17. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron növeli a fehérjeszintézist, tehát tényleg elősegíti az izomnövekedést. De nem mindegy, hogy termékről beszélünk. Mert amit te írsz, azok csak tesztoszteronoptimalizálók, amik csak a genetikai maximumodra növelhetik (esetlegesen) a tesztótermelésedet. És ez 30 éves kor alatt ugyen nem ad hozzá semmit. Hogy értsd: neked pl van 6mg/nap tesztoszterontermelésed. Egy másik embernek meg pl 8-10. Tehát neked a 6mg a genetikai max. Akkor hiába használsz tesztoszeron optimailizálót, az csak az endogén, tehát a te termelésedet emelhet max 6 mg-ra. Nem lesz soha 10mg/nap. Akinek meg szerencsés genetikából adódóan 10mg/nap annak meg 10mg-ra növelheti, ha már valami miatt (pl kor) lecsökkent.

Ezért írrom, hogy 30 éves kor alatt még maxon van a saját elérhető tesztoszterontermelésed, nem tudja növelni egy optimalizáló!

Más egy szteroid, pl egy tesztoszteron propionát. Az pedig kívülről bevitt tesztoszteron, amivel a saját termelés leáll egy idő után. De mivel akik használják, azok kb heti 500 mg tesztoszteront juttatnak be, ami azért kb 10-szerese annak amit termelünk. Érthető, hogy akkor koxal miért van jókora izomnövekedés. De ezt nem ajánlom, csak tájékoztatásnak írtam le.


Növekedési hormonnal sem tudsz már magasságra nőni, ha már lezárultak a csontvégek. Azaz 24 évesen már bármitt nyomhatsz, nem tudsz nőni magasságra.

2013. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Okés, levágtam, törpe maradok. :/


Köszönöm mindenkinek a segítségét! :)

2013. jan. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!