Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomra milyen gyakorlatok jók?

Hasizomra milyen gyakorlatok jók?

Figyelt kérdés
elkezdtem felülésezni beszeretném kockásítani a hasam nem vagyok jártas annyira benne tudnátok ajánlani konkrétan hasra gyakorlatokat?! olyanok irjanak akik csinálják is ...

2013. jan. 18. 07:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én hasprést végzek és függeszkedve lábemelést. A felülés elég gerincgyilkos, főleg, ha nem padon végzed.

A hasizomgyakorlatokkal erősítheted az izmokat, de arra kevés, hogy látszódjon is. Ha van rajta zsír, akkor nem fogsz kockákat látni, mivel alapból mindenkinek kockás a hasa, csak eltakarja a zsír. És mivel NINCS helyi zsírégetés, így felüléssel nem tudod onnan lefogyasztani a hasad! Ahhoz, hogy láthatóvá váljanak a kockák, alacsony testzsírszázalék is kell, azt pedig szálkásító diétával és aerob edzéssel érheted el.

2013. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
ez a gerinc gyilkos mit jelent? az ha felül az ember árt a gerincének?
2013. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nyílván nem 1 felülésre gondolt az első hanme többre egyhuzamban. Tényleg rossz hatással van a rógerincre.
2013. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Úristen bocsánat a félregépelésekért!
2013. jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 SSanchez ***** válasza:
Semmi gond, jó volt!:D
2013. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

háth nemvagyok vastag az köztudott máskor abahagytam a felülést pedig már kockás volt elég jo volt de felhiztam egy tizest és eltüntek nah meg persze abahagytam a hasazást

hasprést azt csinálom szerintetek akk diétázzak 170 vok és 60-62 kg letudom vinni a sulyom mer nem nagy étvágyú vagyok szval az könnyű 2 hét és leviszem magam 55 re de akkor nagyon vékony leszek és nembiztos hogy a hasamrol megy le

2013. jan. 18. 08:07
 7/23 A kérdező kommentje:
pill teszek fel képet a sahasról
2013. jan. 18. 08:10
 8/23 A kérdező kommentje:
2013. jan. 18. 08:16
 9/23 SSanchez ***** válasza:
100%
Csak ezzel az a baj, hogy koplalnál és izomból fogynál jelentősen..szálkásító diétával pedig lenne heti 0,5 kg fogyás vagy 1 kg, pár hónap alatt meglenne és talán az izmod nagy része meg is maradna...Koplalással ne akarj fogyni.
2013. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
értem szval azt akkarod ezzel mondani hogy a zsir lemenne a z izom feljönne helyete igaz ?
2013. jan. 18. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!