Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendeletek már Szteroidot...

Rendeletek már Szteroidot innen: www.minosegisteroid.com?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?

2013. jan. 18. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nem rendelnék.

Ha olyan szinten vagy, h érdemes használnod, akkor valszeg van már egy olyan ismerősöd, aki ezzel foglalkozik.

2013. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én naturál vagyok, de ha koxolnék sem rendelnék netről, inkább valaki megbízhatóbb (bár ez is ritka) dílertől venném.
2013. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 JayC ***** válasza:

semmiképp ne vegyél netről. tudok 1-2 megbízható(bb) neves versenyzőt aki tud segíteni, ha érdekel privi.


ja a másik indok h kerüld el messziről ezeket: a rendőrség figyeli ezeket az oldalakat, akik rendelnek vagy kapcsolatba kerülnek vele felkerülnek egy listára az IP cím alapján, a közeledő koxtörvény miatt.

2013. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
öö én a helyedben az ilyen JayC-re se nagyon hallgatnék, elég érdekees a szövege.
2013. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 JayC ***** válasza:

úgyúgy, valóban ezen akarok meggazdagodni, hogy ajánlok neki egy ismert embert, akinél kisebb eséllyel fürdik be mint a netről rendeléssel.


amúgy jobb oldalt lent az a szám nem az IQ-mat jelzi :)

2013. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eléggé érdekes a szövege :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát szerintem pedig az a kis szám az IQ-at jelzi.

Én neves sportoló lennék és valami gyökér megkeresne, hogy a másik gyökér ismerősöm INTERNETEN ajánlott engem, h koxxal foglalkozok.....hát úgy elzavarnám mind a kettőt, h a lába nem érné a földet.

2013. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Én meg a kis kocsog 53%-osnak nem hinnék.
2013. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 JayC ***** válasza:
100%

én naturál vagyok, nem cuccoltam, de sajnos több ismerősöm is felelőtlen, és mindenképp ki akarta próbálni.

mivel lebeszélni nem tudtam őket, ezért inkább segítettem nekik, és nem mondtam h rendeljenek netről valamit, ahol 90% hogy megszívják.


elmondtam, hogy ha mindenképp ki akarják próbálni akkor hol érdemes beszerezni. a tag le akarta őket először beszélni, szóval nem csak a pénzre ment...


mit gondoltál, hogy az apámnak keresem az ügyfeleket, vagy micsoda? amúgy így utólag elmondom, hogy Lauter Victorról volt szó...

2013. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze-persze, szerintem magadnak rendezted a bizniszt....
2013. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!