Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok Speedminton (gyorsto...

Hol tudok Speedminton (gyorstollas) ütőt venni Debrecenben?

Figyelt kérdés
S-400-as ütőt szeretnék. De nem akarom itthon megrendelni. Boltban szeretnék minden képen venni vagy rendelni. Eddig nem találtam ilyen boltot Debrecenben.

2013. jan. 18. 11:23
 1/2 anonim válasza:

Itt egy forgalmazói lista: [link] - ezen van is debreceni bolt, ahogy nézem.


Nekem a szegedi forgalmazó megtalálásával viszont anno nem volt szerencsém (a megadott címen senkit nem tudtam elérni, aki ezzel foglalkozott), de szerintem neked a debreceni forgalmazóval több szerencséd lesz. Ha mégsem, akkor még mindig tudom javasolni a reflexshop webboltot, az én szettem tőlük való, és bizonyos megrendelési összeg felett ingyenesen szállítják ki.

2013. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ebben a cipőben járok. A forgalmazó címe olyan helyre mutat ahol csak egy gyógyszergyár, mellette pedig egy kis teniszpálya van.
2013. jan. 18. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!