Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta esetén a reggelit hogy?

Diéta esetén a reggelit hogy?

Figyelt kérdés

Nincs nagy súlyfeleslegem,csak a hasamról,derekamról szeretnék 3-4 centit fogyni.Mivel vékony vagyok alapból,gondolom nehezebben fog menni.

Hetente 2* súlyzózok reggel, és 3* kardiózom délután.Ennyi edzés elég vagy legyen heti 6? Mindkét súlyzós edzés után van egy nap pihi,a kardiók között nincs.

A reggeli súlyzós edzés mit ajánlatos enni és hánykor?

Ha én 8-ra megyek edzeni,akkor 6-kor kéne ennem,hogy elteljen 2 óra az étkezés és edzés között? És reggelire jó,ha megeszek 1 evőkanál zabpelyhet 1 dcl tejjel kifőzve,1 adag csokis protein turmixszal? Vagy egy db tojást 1 szelet tk kenyérrel?

Vagy elég,ha turmixot iszok? (mert erő szempontjából azzal is bírom az edzést,de ezt 1 órával előtte szoktam)

És edzés után ehetek natúr zabpelyhet proteinnel vagy más fajta ch forrás kell?

1 hónap alatt így van esélyem azt a 3-4 centit leadni?

25L


2013. jan. 20. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja,és súlyzós edzés után még 30-40 percet alacsony intenzitáson kardiózom. (biciklizés,taposás,lassú futás)

Ilyenkor igyam meg a turmixot a súlyzózás után és úgy kardiózzak és utána valami ch-s kaját vagy elég a legvégén?

Hiszen izmosodni úgyse fogok,ha zsírból szeretnék fogyni,szerintem ráérek a végn.Sok izmot pedig nem vesztenék,mert amúgysem vagyok izmos :D Szóval nem testépítős válaszokat szeretnék.

2013. jan. 20. 11:31
 2/6 anonim ***** válasza:

A zabpehely+protein az teljesen jó lesz. Elég utána 1-1,5 óra és mehet az edzés.


Edzés után protein kell és ahhoz menjen glutamin és/vagy BCAA.

2013. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egész edzés végén idd meg a turmixot.
2013. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Ha az elsőrendű célod most a zsírvesztés, akkor a legjobb éhgyomorra edzeni és utána lenyomni a proteint. Ez nem megy mindenkinek, de próbáld ki, ha nem rossz neked, akkor így fogysz a leggyorsabban. Ha elérted a kívánt súlyt, akkor nem árt edzés elött enned, de akkor is a fehérje fontosabb, mint a gyors szénhidrát. Izlés dolga, egyél zabpelyhet, de üss bele egy tojást :-)
2013. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam,hogy éhgyomorra nem szabad súlyzózni,de akkor kipróbálom úgy is.Mert észrevettem,hogy kezdek izmosodni is,a popsim kerekebb és erről nem szívesen mondanék le!:)

Edzés után is mehet a protein+zabpehely kombi vagy más ch szükséges?

2013. jan. 21. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehet.
2013. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!