Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 70kg vagyok, akkor mennyi...

Ha 70kg vagyok, akkor mennyi BCAA-t kell szednem, hogy az érjen is valamit?

Figyelt kérdés
Biotech 3200 aminosavam van, és 3 tablettában van 2340 mg fehérje. Azt írja, hogy 50-100kg között 3-at vegyek be, de ugyan ennyi van írva a magasabb és alacsonyabb fehérjetartalmú cuccokhoz is, szóval biztos hülyeség.

2013. jan. 23. 12:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Átverés, mert csak az veszi meg, aki nem ért hozzá. Már csak az a csoda, hogy tv-shopban nem árulják.
2013. jan. 23. 13:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj rá van írva a dobozára mit tartalmaz, webshopokban is elolvashatod az összetételt és eldöntheted van e erre szükséged.
2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NagyonGonosz ***** válasza:

gonosz mode on :

Nem ver át csak fogyatékos vagy. Minden rá van írva a dobozra, most ha te beleszarsz abba, hogy elolvasd akkor így jártál. Ha meg azt sem tudod mi az akkor miért veszed meg? Ha nagyon gyökér vagy akkor is keresni kellene a "BCAA"-t a termék nevében.

2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de ugyan az a leírása, mint egy BCAA-nak. Csak az ismeri fel, akinek már volt dolga ilyenekkel, én meg bemegyek a boltba, hogy BCAA-t szeretnék, és oda küld a boltos a polchoz, hogy nézzem azokat. Most ha az eladó nem tudja megmondani nekem, hogy mi a szar ez, akkor nekem honnan kellene tudnom? Valahogy nem jutott eszembe, hogy az amino-nak semmi köze ahhoz, amit én keresek, annak ellenére, hogy a BCAA mind aminosav. Másrészt meg több helyen rá van írva, hogy BCAA, összetevők között is kiemelve. Pont olvastam egy cikket, hogy 2:1:1 arányban kell lennie a leucin javára, hát ezen is pont úgy van, szóval megörültem, hogy jót találtam, csakhogy tizedannyi, mint amennyi kellene. És akkor ne érezzem magam átbaszva, mikor tablettázott fehérjét adnak el nekem, aminek 2/3 része szénhidrát meg egyéb szemét.
2013. jan. 24. 11:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen-igen, részben igazad van. Sajnos a tápkieg boltokban nem minden eseteben szakértő eladó van.
2013. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!