Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene, aki lejár...

Valaki segítene, aki lejár edzeni, információt adni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hónapok óta próbálom magamat rávenni,hogy járjak le edzeni,de valahogy félek az ott levő emberektől.Pedig anyukám ott dolgozik,mint recepciós,vagy a másik munkahelyén.Milyen ruhában kéne lemennem,és mit kell vinnem magammal?Én egy rövid pamut sortra gondoltam,fehér mintás póló és egy fehér converse cipő.Ez megfelelő összeállítás?Ha lemegyek a konditerembe,és átöltöztem,hol kezdjek,vagy mit csináljak?Nagyon parázok,soha nem voltam még ennyire félős.

14/L


2013. jan. 24. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, senki nem fog beszólni vagy csúnyán nézni rád, sőt ha bárkit megkérsz, akkor segít is az edzésben.

Bemész, átöltözöl, bemelegítesz és kezdheted az edzést.

Találsz itt jó edzéstervet: [link]

2013. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok Montezhez. Nagy levegő és irány edzeni, aztán legközelebb már nyitásra ott leszel, tetszeni fog. :)
2013. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni az edzőteremben lévő emberektől. Mind egytől-egyig kedves, normális ember. Ha nem valami olcsó edzőterembe mész akkor biztosan nem kell félned. Mindenki magával lesz elfoglalva, köszönsz nekik, visszaköszönnek és nem is fognak rád figyelni.
2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!