Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani valami...

Valaki tud mondani valami egyszerű módszert arra hogy hajlékony legyek? A lábam a legfontosabb.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 20:06
1 2
 1/12 *Glissade* ***** válasza:
Tudtommal, csak egy módszer létezik, és az nem egyszerű, és nem is gyors.
2013. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemrég mondták nekem hogy tegyem fel a lábam a falra úgy hogy be van hajlítva és dőljek hátra és olvassak könyvet vagy valami.csak nem igazán jegyeztem meg és gondoltam hogy valaki tudja.:/
2013. jan. 24. 20:18
 3/12 anonim válasza:

en tudom :D

Jogázz attol szep hajlekony leszel ugyanis a gyakorlatok tobbsége nyújtásból áll.

2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 *Glissade* ***** válasza:

Az csak 1 féle nyújtás... több izmod nincsen?:D


A jóga jó ötlet, de évek után lesz csak jelentősebb változás.

2013. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Joshy Ca$h ***** válasza:

Jógázz:DD

Ha már nyújtani kell, akkor nem jobb azt a barátoddal gyakorolni az ágyba!

2013. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem fuss,attól az egész alakod olyan kecses lessz és vigyázz arra ,hogy ne savasodj el.sok folyadék-elsősorban viz alkohol nuku vagy csak minimális
2013. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tornázz sokat, balettozz. Iratkozzál be akrobata iskolába.
2013. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Horváth Zsanett001 válasza:
Szerintem a leghatásosabb módszer a nyújtás!!!!Nekünk az egyik gimis bálon kellett a szokásos kánkánt betanulnunk és én voltam az akinek a végén a lábát a nyakába kellet tenni úgy,hogy a másik lábam közben nyújtva volt.Hát nem mondom nehéznek tűnt az elején,de sikerült.
2013. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
NINCS gyors módszer arra, hogy hajlékony legyél. Táncos vagyok, úgyhogy pontosan tudom, hogy rengeteg munkába,izzadságba és kitartásba telik. Az,hogy naponta 20 percet olvasol vmi hasonló pózban amit leírtál....egyrészt mikroszakadások keletkezhetnek az izomzaton, másrészt nem elég egy fajta mozdulat. alapbemelegítés, nyújtás levezetés. Még ha nem is mindennap, de rendszeresen, odafigyelve, igyál mellette sok vizet. Ha tényleg komolyan gondolod, akkor be kell iratkozni olyan táncsuliba, ahol a táncstílushoz elengedhetetlen a hajlékonyság, ott úgyis rámennek, hogy foglalkozzanak Veled. De egy normális tanár nem várja el, h egyből a nyakadban legyen a lábad, a technika sokkal fontosabb. Mellesleg nem írtad hány éves vagy, most kezded-e? Azért az se mindegy. :)
2013. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó, ne ajánlj neki ennyire melós dolgot:)

Nem mindenki alkalmas arra, hogy táncos legyen:)

2013. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!