Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 170 centivel gáz hiphop-ot...

170 centivel gáz hiphop-ot táncolni? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a tánc, és azt mondják van is hozzá érzékem csak félek hogy mindenki alacsonyabb ott nálam.. Amúgy is zavar a magasságom. :/

2013. jan. 29. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

170 cm nem őrületes magasság. Nem, akkor sem, ha lány vagy. Engem meg az zavar, hogy 160 cm a magasságom (vagy inkább a mélységem?:D). Nehogy emiatt hagyj ki olyan dolgot, amit szeretnél, mert akkor az egész életedben falakat fogsz magad köré építeni - ráadásul abszolút alaptanul.

Hajrá, kislány! :))

2013. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
170 cm?! dehogy! :D de arra készülj, hogy még nőni fogsz....
2013. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 poiu ***** válasza:
Báááááá! A lányom is 170 cm és gyönyörű! Mi a búbánat bajod van?
2013. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 éves és lány... :) Ha 155 cm lenne, az lenne a baj, ilyenkor minden baj, ez a természet rendje legtöbb esetben... :) Majd még szerintem örülni fog a 170-nek (vagy többnek ugye), de ilyenkor ehhez hozzá kell szokni. De azt tényleg ne hagyd, kedves kérdező, hogy a nem létező, de általad problémának megítélt problémád elvegye a kedvedet pl egy sporttól... :)

160 centivel én kosaraztam is, gondolhatod. :D Jó, profi pályáról sosem álmodoztam, de akkor is. :)

2013. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
Értem. Szeretnék 170 centis lenni, nem szeretnék 14 éves lenni :-)
2013. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén ;)
2013. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megbékélni a magasságoddal, az ilyen korban még azért alakul rendesen! Biztosan van olyan, aki túl kicsinek érzi magát, kövérnek, soványnak, ügyetlennek, stb... Te most így vagy különleges, és ha ezt elfogadod, mindjárt nem lesz kérdés, hogy táncolj-e. Te lehetsz "az a magas csaj, aki tök jól táncol".

Ha valamilyen extra tehetséges tanárod van, akkor ebből még menő koreográfia elemeket is tud, amiben kifejezetten előny a magasság. Hip-hopban ezen túl elég sok föld-közeli elem is van, amikkel el lehet kenni a magasságbeli különbségeket, bizonyos figurákat kifejezetten vagány hajlított lábbal megcsinálni, a lehtőségek tárháza végtelen!

2013. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Tényleg nagyon megnyugtattatok:D köszipuszi mindenkinek <33 :)) jövöhéten már kezdem is valószínűleg a táncot;)
2013. jan. 30. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, én szívből örülök, hogy így döntöttél! Sok sikert neked! :))
2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!