Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudja -e valaki, hogy kell...

Tudja -e valaki, hogy kell készíteni az angolmorzsát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontos receptet nem ismerem, de „hasonlót” már csináltam annak idején. A száraz kenyérnek kiszedtem a közepét, egy kis langyos vízzel felöntöd, (én speciel adtam hozzá őrölt piros paprikát is, nyílván lehet ízesíteni aromákkal ízlés szerint) jól összedolgozod, csinálsz belőle egy gombócot. Amikor már érzed, hogy kezd száradni, akkor kézzel szétmorzsolod.

Ha a gombóc még egy kicsit nedves, gyúrható állagú akkor kisebb horogra lehet rakni belőle. Spiccbottal csalihal fogásra ideális.

2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de ez nem az angol morzsa receptje,ez a paprikás kenyéré ezt ismerem . én arra gondoltam amit a horgászboltban árulnak
2013. jan. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!