Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pankrátor akarok lenni. Tudom...

Pankrátor akarok lenni. Tudom hogy sosem unnám meg, és egyszerűen imádom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,mellesleg lány.Imádom a pankrációt,mindig nézem a tv-ben,meg neten is.Nem sportolok semmit,de elég sportos vagyok,mert kondizok.Úgy hallottam Budapesten oktatnak pankrációt,de jelenleg nincs lehetőségem rá hogy oda menjek,de nagyon szeretnék.Sajnos ahol én lakom nem nagy rá az igény,így itt biztos nem fognak tanítani ilyesmit.Van valami ötletetek? Nagyon szeretném! Előre is köszi mindenkinek:)
2013. jan. 31. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem rossz országba születtél...
2013. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tudsz pankráció edzésre menni, akkor legjobb lesz, ha Judo vagy Jujutsu-val alapozol. Az rettentő sokmindenre megtanít, amire majd a pankrációhoz szükséged lesz. Lényegében pár év jujutsu vagy judo után már lesz egy nagyon jó, sporthoz illő mozgáskultúrád, amit majd már csak hozzá kell igazítani a pankrációhoz...
2013. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wow, aztán majd Te leszel a következő Lita? :D
2013. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

járj birkózó edzésre,heti 2x elég és sok helyen van.

mellette nézz utána a fitnesz modellek edzésének és táplálkozásának,ezt is kezd el.

aztán ha felkerülsz majd pestre,akkor némi tapasztalattal, gyönyörű és edzett testtel vághatsz majd bele a pankráció edzésekbe.

bár a wwe-s dívák a fitnesz modell versenyeken is dobogósok lennének.

2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,nagyon sokat segített!:)
2013. febr. 2. 18:48
 6/6 AlexBlesa válasza:
Szerencsére Magyarországon is megtalálható már. Ha mindenképp az akarsz lenni érdemes felkeresned a PWM - Pro wrestling mafia szervezetet és elkezdeni ott tanulni majd szerepelni náluk. Mivel WWE orientáltak szóval nagyon rám ennek a show elemekre így könnyebben érvényesülsz majd külföldön úgy hogy ezek mellett még megtanulsz normálisan pankrálni
2017. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!