Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lapos hasat bikini szezonra,...

Lapos hasat bikini szezonra, talán még kockákat is? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

180 cm vagyok és 70 kiló, lány. Nem mondanám magam túlsúlyosnak de azért elhagyott a régi vékonyságom az elmúlt 1 évben. 5-10 kilót szeretnék nyárig leadni. 5 km-t futok naponta emellett 100 felülés amit lassan már súlyokkal fogok végezni mert azt halottam hogy a terhelést kell növelni nem a felülések számát. Emellett hasprést és kitörést csinálok 100-100 naponta. Kondizni sajnos nincs lehetőségem eljárni:( Mit gondoltok lehet látszata ennek olyan 4-5 hónap múlva? Tudnátok tanácsokat adni hogy mivel tudom növelni a hatékonyságot? Nem fogyókúrázom kimondottan, reggelire puffasztott rizs vagy köleskása esetleg zöldség v gyümölcs ebédre sovány hús, párolt zöldség estére pedig mivel nem bírom ki hogy ne nassoljak 1 gránátalmát szoktam enni? Változtassak ezen az étrenden? :o

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. jan. 31. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképpen kell egy jó szálkásító étrend,nézz egyet,és mellette sportolgass :)
2013. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!