Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz ez az...

Szerintetek jó lesz ez az étrend nekem tömegnöveléshez? Kéne változtatni valamit rajta?

Figyelt kérdés

[link]


65 kiló vagyok,természetesen menne az étrendhez még napi 3-4 liter víz, és multivitamin is


2013. febr. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arányok kb jók, de kellene minden húsos kajához zöldség is. A másik pedig, hogy az edzés utáni első szilárd étkezéshez, ahol a tojás van, oda kellene valami összetett ch és nem a túróhoz. Akkor már nem kell ch lefekvés előtt.
2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Akkor a tojás helyett egyek inkább zabpelyhet?

Este kell a tojás még, vagy elég lesz a túró lassú felszívódású fehérjéje?

Illetve tudnál mondani jó zöldségeket,és hogy mennyit kéne enni belőlük? Illetve mi az előnyük?

2013. febr. 3. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a tojás helyett, a tojás az kell oda, csak mellé kell még valami ch, tk kenyér, rizs, krumpli, valami.

Zöldségből legalább annyi kell, mint húsból.

Az az előnye, hogy így viszel be emészthető rostokat is. + így tudod megakadályozni, hogy a húsos kajáktól, sok fehérjétől elsavasodjon a szervezet.

2013. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm:)Akkor szerintem a tojás mellé megy krumpli is majd

Kukorica, vagy saláta megteszi zöldségnek?

2013. febr. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!