Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy edzés...

Tudnátok mondani egy edzés tervet otthonra?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és szeretnék kicsit erősödni konditerembe nem szeretnék el járni ezért úgy gondoltam hogy itthon megoldom valahogy... egy súlyzóm van 10kg-os semmi más. Tudnátok mondani valami jó kis edzéstervet fekvőtámaszra meg hasonlókra gondolok... És hogy hány naponta eddzek meg hasonlok nem nagyon vagyok jártas a témában.
2013. febr. 3. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezd ezzel, kb két hónapig:

[link]

2013. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2013. febr. 3. 22:03
 3/3 anonim válasza:

Youtube-on keress rá erre a kulcsszóra: bar athlete training. Ki fog dobni sok videót, amikben találhatsz részletes edzéstervez. Ehhez még súlyzó sem kell, és bár kevésbé lehet izmosodni ettől a fajta edzéstől, de állóképességben és erőben hatalmasat lehet vele fejlődni. Vagy még a Fegyencedzés c. könyvet is tudom ajánlani, az is egy jó program, minden testrészt jól megdolgoztat, és több gyakorlat is van benne, amelyeket lépcsőzetesen taglal, és jelentős fejlődést lehet elérni velük.


Az edzések számát pedig időd szerint oszd be, de heti legalább háromszor eddz 1-1,5 órát. Aztán fokozatosan, ahogy fejlődsz és szoksz hozzá a tréninghez, növelheted az edzések számát, vagy akár az intenzitását is (több széria, több ismétlés, kevesebb pihenő).

2013. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!