Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő étrend mellett ha...

Tömegnövelő étrend mellett ha sok rostot eszek akkor ami segíti az anyagcserét akkor is jön fel zsír?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz zsírt? amúgy igen, ha több kalóriát viszel be mint amennyire szüksége van a szervezetednek, akkor a salátától is hízol..
2013. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Nagyon sok rost nem jó. Egyébként a rost nemigen számít ebből a szempontból.
2013. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pont,hogy nem szeretnék zsírt.csak gondoltam a ha a rosttól sűrűbben jön a maci akkor nem jön fel zsír vagy legalább is nem annyi
2013. febr. 7. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én ezt a tömegelés dolgot úgy csinálom, hogy megy a tömegelő étrend, de ha észreveszem, hogy nem izom, jön, hanem zsírosodtam, akkor szálkásító diéta 1-2 hétig aztán vissza a tömegelőhöz.
2013. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez alkatfüggő. Én barna rizst eszem sok zöldséggel (brokkoli, kelbimbó, uborka, jégsaláta, stb) a hús mellé, reggelire zab megy és mégis zsírosodom. Jól be kell lőni a CH-t, az meg tapasztalat alapján megy, hogy neked most 5 v. 6g x ttkg CH kell-e, vagy lehet, hogy 4-el is tudsz tömegelni.
2013. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Utánanéztem és tévedtem. A rostban van olyan anyag (beta-glucan) ami közvetlenül ha a zsíranyagcserére. Sok rosttal etetett paktányok ürülékében több volt a zsír és kevesebbet híztak. Az viszont igaz, hogy a túl sok rost nem jó, mert általában rontja a felszívódását mindennek.
2013. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!