Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » OSTARINE SARMs (MK-2866)...

Dubai2233 kérdése:

OSTARINE SARMs (MK-2866) ANDARINE SARMs S4 (GTx-007) Ezekről a szerekről van valakinek érdemleges infója? Esetleg valaki használt már ilyent közületek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ezeket meg honnan gugliztad ki???

pont itt ezen az oldalon fogja ezt neked elmondani h mi a vélemény ezekről.Azt sem tudják mi ez.

Próbálkoztak egyébként táplálékkiegészítővel is ezen mechanizmus alapján a shop.builder.en van is talán még ha a készlet nem fogyott el,

amúgy ezek képviselik most az új trendet a doppingszereknél még a növekedési faktoroknál is újabb és dolgok ezek ha egyszer kis hazánkban is elterjednek

röviden annyit róla ha ezzel pl azt a sz@r vizesítő vackot használná vki hatványozotabban jobb eredményeket érne el, de minden másra is igaz!!

2013. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Innen szedtem:


[link]

2013. febr. 9. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:

és egy átlag ember mit keresgél ilyen szereket ?

ha ezek tényleg eredetik? A legmodernebb doppingszerek amik ma fellelhetők!

Azért kösz h belinkelted, megérdeklődöm majd.

2013. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy doppinszerek, de ezeken kívül semmit nem tudok róluk. Naturálba nyomom, immár 3 éve. És hát hajt a kiváncsiság...
2013. febr. 9. 23:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja meg ha valami infót megtudsz róluk, itt megoszthatnád velem.
2013. febr. 9. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ne hasznád ezeket!!

olyan készítmények, amik nem engedik telítődni az androgén receptorokat, és ezáltal a szteroidok kötése lesz még jobb, pl

ha danabolt szedsz, az elején üt nagyon később mikor telítődbnek az androgén receptorok a szer már nem tud annyira kőtödni lelassul a fejlődés(ez egy nagyon anabolikus de mellette androgenikus szer is )Ált amiket kiírtál androgén cucchoz használják, hatásfelerősítőnek, csontképződésre is használják.

igazából kisérletezés alatt van még az optimális dózis, felhasználói vélemények vannak, DE PROSZTATA MEGNAGYOBBODÁST OKOZ, és kéőbb rákot is!

ez már nem túl jó ugye!azáltal h befolyásolja az androgén receptorokat a prosztatában idéz elő nem is kis változást.

2013. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát akkor ezek mindenképp felejtősek. Igazábol nem akarok használni szteroidot, nem vagyok versenyző. Csak minden érdekel ami testépítés, beleértve a szteroidokat. Régebben használtam a zöld danabolt. Kb 2 hét után elkezdett fájni a herém, abba is hagytam. Azóta úgy vagyok, hogy majd ha lesz olyan szteroid valamikor, aminek nagyon minimális, szinte 0 mellékhatásai vannak, akkor azt bevállalnám. De erre az esély sztem 0. Így maradok az olvasgatásnál, a tömegnövelő poroknál, és a csirke rizs kombónál :)
2013. febr. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!