Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a sportorvos.hu...

Ismeri valaki a sportorvos.hu -féle bandát? Tudnátok mondani róluk véleményt és hogy pontosan mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Én annyit tudok, hogy pár olyan ember állt össze, akik kiváltak a Sportkórházból, mert elegük lett, de aztán semmi egyéb infót nem találni a honlapjukon se. A sporttáplálkozásra mennek rá nagyon állítólag meg van valami okos dietetikusuk aki írt egy könyvet erről, de szóval többünket is érdekelne, hogy pontosan mivel foglalkoznak.


Aki ismeri őket jobban, megköszönnénk az infókat!



#sportorvos #sporttáőlálkozás
2013. febr. 10. 13:11
 1/8 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő, kérdezze meg direktben tőlünk, az a legegyszerűbb. Szerzőink, szakértőink egy részének feésorolását a következő linken olvashatja: [link]

Ha valóban érdekli a valóban okos dietetikusaink egyike által írt könyvre, a következő linken olvashat róla:

[link]

És valóban, többünknek van sportkórházi "múltunk" is, 30-35 éves tapasztalattal, gyakorlattal, "múlttal" rendelkezünk.

Ha kíváncsi valóban a "sportorvos.hu féle bandára", írjon nekünk az info@sportorvos.hu e-mail címre.

Szép napot kívánok Önnek!

Haász Péter főszerkesztő

Ui: a SPORTORVOS.hu PORTÁL a MOB erkölcsi támogatását is élvezi ill. a MOB Orvosi Bizottsága a sportolók felé irányuló egészségügyi felvilágosító tevékenységünket elismerik, ez irányú munkánkat szükségesnek ítélik. Az MLSZ Orvosi Bizottságának vezetője (Dr. Varga Péter Pál) a SPORTORVOS.hu PORTÁL professzionális összeállítását hangsúlyozza ...

2013. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, de pont azért szerettem volna olyanok véleményét, akik tapasztaltak már bármit a tevékenységükből. az itt hivatkozott linkek és az egész honlap se annyira informatív, na meg azért ezerszer többet jelent a sporttársak véleménye, de gondolom, ebben nem talál olyan sok csodát :D


Elnézést, én nem a szakmai elismertséget kifogásolom, hanem a minél konkrétabb tevékenység érdekelt volna, és azért azt meg kell vallanom, hogy van olyan sporttársam, aki X ágban, X évben világbajnok lett, és volt önöknél, a dietetikusuknál is, de nem túl fényes a véleménye. Ő se a szakmai felkészültséget kifogásolja, valahogy így fogalmazott: "az nem mondott hülyeséget amúgy, csak azt a stílust bírja ki valaki ..."


Ez indított tehát a kérdés feltevésére, azaz mások személyes tapasztalatainak megismerésére. Köszönöm még egyszer!

2013. febr. 12. 14:56
 3/8 anonim válasza:

Kedves "kérdező",

mi is várjuk a visszajelzéseket, szerencsére mi a vélemnyek többségét névvel szoktuk megkapni, ilyet olvashat a következő linken is:

[link]

Az természetes, ha van olyan sportoló, aki egy adott szakemberrel nem tud együttműködni, ez orvosokra, pszichológusokra, dietetikusokra, gyógytornászokra és sok más szakemberre is igaz. És fordítva is, ha egy szakember úgy érzi, hogy nincs meg az összahng a sportoló és Ő közötte, nyíltan, szemtől szemben meg kell beszélnie a sportolóval, hisz az eredményesség a fontos. Tudja, ez a nyíltság, az őszinteség, az egyenes viselkedés ....

2013. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, ez teljesen igaz, csak hát van amikor nincs választás. de amúgy ez így lenne helyes, igen!

azért köszönöm még egyszer! ezt a neves dolgot meg hagyjuk, na meg nem is értek vele egyet. ha névvel megy, akkor kapásból jobban meggondolja mindenki, mit ír le, ami azt eredményezi h az a vélemény nem lesz olyan őszinte.


Nézze csak meg ezt az új őrületet, az "ask.fm"-baromságot, aztán azt hiszem akkor érti mire gondolok. ott azért elő jönnek a kegyetlenül őszinte dolgok, kertelés nélkül, amelyek névvel soha az életben nem jönnének elő! most akkor melyik az őszintébb? az a baj h névvel nem mindig lehet vállalni a véleményt sajnos, mert aztán gondok lesznek belőle. A sportpszichológusokról meg ne is beszéljünk, jézusom ...


Még egyszer hangsúlyozom, hogy a társam nekem se a szakértelemre panaszkodott, azzal nagyon is meg volt elégedve, ennek ellenére nem akart többet menni. Nyilván ennek is oka van, amit persze nem önöknek fog elmondani, hanem csak a bizalmas baráti körének, de ez pont elég. Nem tudom, ön melyiket tartja őszintébbnek, de nekem azért van tippem.


Köszönöm még egyszer! A könyvüket pedig többen is ismerjük. Azt továbbra se tudom, mert nem találom, hogy önöknek van mindenféle szakorvosa? nézegettem a honlapot, de nem látom ezt a részt. és még megragadom az alkalmat ha már ez névtelen: az önök bizalmára mennyire lehet adni?

2013. febr. 12. 16:13
 5/8 anonim válasza:

Kedves "Kérdező", véleményem, véleményünk, hogy a megfelelő formában kimondott vélemény a legjobb. Ha az ismerőse elmondja a problémáját, akkor meggondoljuk, hogy jogos-e, ha úgy érezzük, hogy igen, akkor kijavítjuk a hibánkat.

A vélemény kimondásától sokan félnek sajnos, feleslegesen. Ezzel csak a hibákat, hibásakat erősítik és a "hátulról jövő" sugdolózást, fúrást képviselik.

A bizalmunkra számíthat (természetesen a törvény keretein belül), de ezt csakis megtapasztalni lehet.

a SPORTORVOS.hu PORTÁL egy online magazinn, mi nem gyógyítunk, de szerzőinken kívül sok szakemberrel állunk kapcsolatban, tehát ha problémája van, talán segíthetünk is. Ha gondolja, várjuk személyes jelentkezését. Haász Péter főszerkesztő

2013. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolja, hogy következmények nélkül lehetne őszintének lenni, és még el is gondolkodnának rajta? Ez aranyos gondolat, de nélkülöz minden realitást, sőt, igen naiv. Mi csak egyszer tettünk panaszt az OSEI egyik főfőmókusánál egy teljesen jogos panasz miatt, ami az ő szabálytalanságuk volt, na aztán lett ám átgondolás, ugyanis letagadta, hogy olyan márpedig nem létezik (még amikor az orra alá dugtuk, akkor is letagadta). Életcéljának ezek után pedig a panasztevők kicsinálását tekintette, és sokaknál el is érte a középmezőnyben, hogy kitegyék. Nagy harcok árán a legtöbb visszakerült valahova, de volt, aki elvérzett. Ennyit az őszinte és névvel való véleményvállalásról. Higgye csak el, akár az abszolút élsportból is akadnak itt kérdezők, válaszolók, pont az anonimitás miatt, akik persze személyesen igyekeznek ugyan olyan bájos naivsággal mosolyogni.


Azóta tájékozódtam valamennyire magukról, és elég általános vélemény, hogy ha már magánban, Kft-ként működnek, akkor el kéne felejteni a gőgős intézményi stílust, és a partnerközpontúságot venni alapul. Garantáltan több ügyfelük lenne.


Ha viszont online magazin, akkor mégis hogy lépjen az ember személyesen kapcsolatba magukkal?


Van maguknál egy szakorvos-lista?


És mit ért törvény alatt? Mit enged meg a törvény és melyik?

2013. febr. 17. 10:27
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező, a mókusokat mi is ismerjük. A SPORTORVOS.hu PORTÁL valóban kíváncsi a véleményekre, és ha megalapozott, akkor hasznosítjuk is. Így van ez a Sporttáplálkozási Team-ünknél is. Az átállás „Sportkórház utáni munkára”az Ön által is említett okok miatt sem volt zavaroktól mentes, de ezeket megoldottuk. Az elégedettség növelése érdekében a teamünket bővítettük és a visszajelzések alapján az egyes feladatokat megosztottuk. Az előrelépés érdekében a szakmai protokolljainkat pontosítottuk és következetesen betartjuk. Az előrelépést, a magas szakmai színvonalat Tihanyi András személyén kívül Team-ünk tagjává vált Klima Anita dietetikus is garantálja. Ha van kedve személyesen is érdeklődni, megismerni minket,szakembereinket, az elérhetőségemet magtalálja az impresszumunkban: [link]

Jókedvű napot kívánok! Haész Péter főszerkesztő

2013. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, értem. De ha ilyet ír, akkor mégse ismerik azokat a bizonyos mókusokat.


Mint írtam, azóta sikerült jobban körbekérdezgetnem, és oké, de azért kár hogy nem felel a kérdésekre, mert többünket is érdekelt volna.


Azt viszont szintén írtam már, hogy akik ismerik magukat, azoknak se a szakértelemmel volt a baj, legalábbis a táplálkozás terén nem! és mint maga is írta, két külön tényező a szaktudás és az emberi oldala a dolgoknak. ez utóbbi viszont a topsport vonatkozásában abszolút nem másodlagos!

2013. febr. 18. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!