Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami edzésterv féle? (többi...

Valami edzésterv féle? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Először is, lány vagyok, 13 éves, 57kg és olyan 165-167cm. Alapjába véve nincs bajom magammal, csak a fenekemet szeretném úgymond kicsit formásabbá tenni valamint a combomból fogyni, formásabbá tenni azt is. Ezt milyen tornával, edzéssel tudnám elérni? Gondolom étrendtől is függ valamilyen szinten szóval, abban is elfogadok tanácsokat.(húst nem eszek) Elvileg hamarosan hetente 1x zumbázni fogok plusz hetente 1x járok kézilabdázni is. Röviden ennyi.



2013. febr. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valami kib.aszott divat, hogy lányok nem esznek húst? Tudod mennyi aminosavat vonsz meg a szervezetedtől? Talán, hogyha máshogy írom, picit kisarkítva: kisebb lesz a melled.
2013. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bodyrock tv
2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem divat. Kb. 5éves korom óta nem eszek, és nem divatból. Tudom, hogy ez nem jó, de ez van. Egyszerűen nem megy. Próbáltam már, de olyankor mindig arra gondolok, hogy ez nemrég még élt, futkozott stb, és ilyenkor általában nem bírom magamban tartani, megyek hányni. Amúgy a melles dolgot nem igazán hiszem. ;) legalábbis nálam nem így van. Amúgy nem ez volt a kérdésem..
2013. febr. 10. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Elég nagy baj, hogy nem eszel húst :).Gondolj bele miből készűl a sok incsi-fincsi édesség na utána jöjjön rád a hányinger :).Na de edzés: Felülés,guggolás,kitörés,fekvőtámasz,húzódzkodás, futás ezeket erőltezsd ha formásodni akarsz,de ne feledd 30%edzés 70%kaja.
2013. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

és kaján belül mit kéne enni, mit sem, stb?

2013. febr. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!