Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok szálkásító gyakorlatokat?

Tudtok szálkásító gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

A combommal nem vagyok megelégedve...az a baj hogy összeér.

Gyakorlatokkal szeretném helyre hozni..csak nem tudom mit kell csinálni és hogyan.



#gyakorlat #comb #Szálkásító gyakorlatok
2013. febr. 14. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudunk ilyet. Esetleg tárd szét...
2013. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nincsenek helyi szálkásító gyakorlatok, mivel nincs helyi zsírégetés. Nem lehet kizárólagosan csak az óhajtott területekről célzottan fogyni. Szálkásító diéta kell és aerob edzés, minimum heti 3-4-szer, 40-50 perc, pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, stb.

Mindenhonnan lesz fogyás és genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan, milyen ütemben ad le zsírt.

2013. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó válaszokat! :)
2013. febr. 14. 15:29
 4/8 anonim válasza:
Guggolas vagy Rubint Reka.. A gyakorlatai hasznosak. Pl. Allj nagy terpeszben . Aztan hajlitsd be a combod. Olyan mintha vegezned a dolgodat. Csinald meg ezt sokszor egymas utan. Aztan lehet olyan is hogy elfordulsz a masik iranyba es ugy hajlitod a terdedet. Aztan megint kozep es maik irany. Ez nem csak a combodat hanem a fenekedet is erositi. :) remelem ertheto volt. De hozza megfelelo etrend is kell.
2013. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt ki is próbálom! ;)
2013. febr. 17. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha az embernek csak egy-két helyen van zsír, mondjuk a pocin, meg a derékon egy kevés, akkor az aerob edzés és diéta tartása mellett az megy le? merthogy máshol nincs? ha közben megy a súlyzózás is? ezt sosem értettem igazán:)
2013. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, onnan megy le, ha máshol nincs. A súlyzós edzéssel az izmokat megőrzöd, de nem onnan megy le zsír, amire edzel.
2013. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na, akkor nekem úgy tűnik, ezt kell tennem. rajtam csak a pocimon van felesleg.
2013. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!