Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 185 centihez 82,5 kiló szerint...

185 centihez 82,5 kiló szerintetek sok (átlagosnál kicsit több izomzattal)?

Figyelt kérdés
Az izomzat 1 év gyúrás eredménye. Zabáltam mellette, mint a dinoszaurusz, majd leadtam 10-12 kilót nagyrészt túródézsmálással. A magasságot tekintve szerintetek milyen ez a súly? Fogyjak még vagy ne? Szerintem kéne, egy-két ismerős szerint nem. A tükör is dilemmába ejt :)

2013. febr. 16. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet, és majd eldöntjük. Amúgy ha most kéne tippelnem: nem sok ez, de lehet rajtad azért 1 kis felesleges zsír.
2013. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A testzsír százalék alsó és felső határát mennyiben határoznátok meg?
2013. febr. 16. 14:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha dobsz 1 képet, akár privátba akkor többet tudunk/tudok mondani.

Apám is 180cm 90kg, 2éve aszfaltozik, elég sokat eszik, szerinted jó, vagy fogyjon?? Na poént félretéve, dobj 1képet.

2013. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dirtboy ***** válasza:

kép nélkül nehéz válaszolni.

12% testzsírral már jó,bár a jó is relatív,attól függ végeredményben mit akarsz elérni.

2013. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az van, hogy ahhoz túl bizalmas életmódot élek (sajna én ilyen vagyok), hogy ennél többet megosszak magamról a világgal:


[link]


Ez alapján eldönthető, hogy szálkásítsak-e még, vagy térjek rá a normális étrend-gyúrás kettősre? Sajnos a vállam és trapéz elhaladt a többi mellett, így még gyúrnom kéne, hogy azért látszódjon, hogy nem henyélek egész nap.

2013. febr. 16. 14:44
 6/13 YourDestiny ***** válasza:
Ha már elkezdtél szálkásítani, akkor én még tuti fogynék. Aztán ha jól csinálod, már nem kéne sok zsírnak visszajönnie az izom mellett, és más lesz az összkép.
2013. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dirtboy ***** válasza:

kép alapján fogyhatsz még,nem sokat de a kockás has még nincs meg.

sajnos nem válaszoltad meg hogy végeredménynek mit szeretnél.

2013. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az átlagosan kigyúrt külsővel megelégszek, de inkább szálkásabb lennék, mint az a kipárnázott izomzat, ha értitek, mire célzok. Szóval valami ilyen:


[link]


Gondolom még nem lenne elég fogyni. De most melyik lépést tovább?

2013. febr. 16. 15:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz a választ minden válaszolónak.
2013. febr. 16. 15:05
 10/13 dirtboy ***** válasza:

akkor most inkább tömeglej ugyan is ryanen a képen több izom van mint rajtad szóval még ha el is éred azt a testzsír%ot mint ryanen van akkor sem lennél ilyen.

építsd fel először az izomzatot aztán majd szálkásítasz ha már megvan.

a kettő együtt meg ugyebár nem megy.

2013. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!