Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tömegnövelő...

Melyik a legjobb tömegnövelő edzés, ha 1 héten kétszer edzek meg egy izomcsoportot, de kevesebb gyakorlattal? Vagy elég a heti egyszer de több gyakorlatból? És a sorozatokban a piramis vagy a 4x8 vagy 10 a jó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]



A piramis és a sima széria is jó, mindkettőt lehet alkalmazni és érdemes is.

2013. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdoknek en a heti ket edzest ajanlanam izmonkent. Egy ev kokemeny edzes utan lehet szerintem neki allni a heti 1-nek. En ezeket a sorozatszamokat ajanlom 3x6, 3x8, 4x8, 3x10-12. Attol fugg milyen gyakorlatrol van szo.
2013. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn pont amikor magamnak nèzegettem edzèstervet, akkor talàltam meg layne norton edzèstervèt aki elèg okos csàvó ès jol is nez ki

1.nap : felsötest erö 2. Nap: alsótest erö 3. Nap: pihi 4. Nap : hàt ès vàll hipertrófia 5. Nap: mell ès kar hipertrófia 6. nap: làb ès vàdli hipertrófia

7 . Nap: pihi

Keress rà: layne norton PHAT routine

2013. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. febr. 22. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kezdö akkor heti 1 szer edz egy izmot.
2013. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!