Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudás és sport ill. fizikai...

Tudás és sport ill. fizikai megjelenés és mentalitás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egyeztethető a kettő? Holnaptól (holnaptól van edzésprogramom) kezdek bele alakformálásba, fogyásba, aktív mozgásra, erősítésre. Végzős vagyok és gyógyszerészkarra jelentkezek. Ahogyan informálódtam alig van szabadidő, sokat kell tanulni. MIndenezek mellett nem akarom elhanyagolni a testem sem, sportolni szeretnék, edzeni, jó formában lenni. Tanulni is szeretek, és szeretnék magas szintű tudással is rendelkezni. Mit gondoltok, ugy-e majd nem kell elhagynom a heti 4-5 edzést?

19L


2013. febr. 24. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt a kettőt egymás mellett végezni. Heti 4x2 óra sport bele kell férjen az ember életébe.
2013. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
A te korodban egyszerre két egyetemre és mellette heti 5 karate edzésre jártam, továbbá minden reggel futottam 8 km-t a szomszédos futópályán.
2013. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Köszönöm, biztató válaszok voltak. Nem vagyok egy henyélős, délig alvó típus, csak szeretek maximálisan teljesíteni és kissé beijedtem, hogy nem fog menni a kettő egyszerre. Éppen ezért tettem fel a kérdésem ebbe a kategóriába és nem a közoktatásosba, mivel reméltem, hogy ilyen biztató válaszokat kapok azoktól akik rendszeresen sportolnak.
2013. febr. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!