Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtáncra kezdtem járni,...

Rúdtáncra kezdtem járni, mellé mit kel még csinálnom?

Figyelt kérdés
Eddig 1 órát voltam, de utána 4 napig mozogni sem bírtam (szerencse heti egyszer van) Semmi izmom nincs azért is kezdtem el, hogy ez segít :) A profibbak könnyedén felhúzzák, megtartják magukat, ehhez mennyi idő kell? Elég drága, így mellette nem tudok kondiba járni sajnos. Otthon csináljak mellette valami vagy fölösleges, mert itt megizmosodok annyira majd, hogy könnyedén megtartsam magam? Köszi!!
2013. febr. 26. 12:41
 1/6 anonim válasza:
Futni a legolcsóbb,és a legegészségesebb!:)
2013. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy a hátam és a karom attól nem fog annyira erősödni amennyire kéne
2013. febr. 26. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fegyencedzést csinálhatod. Netről is le tudod tölteni a könyvet, saját testsúllyal való gyakorlatok vannak benne, guggolás, fekvőtámasz, húzódzkodás, és teljesen az alapoktól kezdni.
2013. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszii
2013. febr. 26. 13:22
 5/6 Krande ***** válasza:

Ha fegyencet nem is csinálsz, néhány fekvőtámaszt le tudsz nyomni otthon is. Bemelegítés után tudsz súlyt emelgetni otthon is. (Én a háromliteres mosógéllel szoktam, tök jó fogása van némelyik flakonnak, és lényegében ingyen van, de a másfél kilós kutyakonzervek is hasznosak.) Amúgy teljesen normális hogy első óra után négy napig meg sem tudtál mozdulni, harmadik-negyedik óra után már jobb lesz a helyzet.

Ja és olyan nincs hogy fölösleges.

2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is most kezdtem, túl vagyok az első órán és úgy érzem, mint akin átment egy úthenger. Pedig egészen izmos vagyok, régen sokat sportoltam.

Én hogy izmosabb és erősebb legyek, Rubint Rékázom. Nagyon szeretem, mert szuper gyakorlatai vannak és oké,idegesítő a hangja, de minden videójában bíztat és valahogy tényleg hatásos. :)


Szóval én azokat csinálom, főleg a 20 perceseket. Egyébként nekem azt mondták a régebb óta csinálók (értsd. nem az oktatók, hanem akik 8-9 alkalommal voltak), hogy igen hamar hozzászokik az ember és valahogy nagyon hamar fejlődnek a nem létező izmok is és olyan gyakorlatokat is képesek megcsinálni, amikről sose gondolták..

2013. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!