Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki molett...

Szerintetek ciki molett alkattal elkezdeni rúdtáncot TANULNI?

Figyelt kérdés
Sport szinten gondolom és nem kellenek a sértő megjegyzések!!!!

2013. febr. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportban nincs olyan, hogy ciki.
2013. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, mindenki elkezdi valahogy :) Hajrá!
2013. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2013. febr. 26. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mivel a sport rúdtánc gyakorlatilag a gettó gyúrás női változata,ezért pár kiló plusz túlsúly is keményen hátráltathat közben és így értelme sem sok van a kínlódáson és az önámításon kívül.

meg fogsz akadni rögtön az elején és fejlődni sem fogsz sokat.

úgyhogy előbb csökkentsd a testzsírt ideális szintre,aerobozz,súlyzózz,fegyencezz-ez menne is hozzá,mert szintén saját súllyal dolgoznak,marokerő is van benne ami megy a rúdhoz-aztán mehet ez a fajta edzés is ha megvagy.

szóval nem ciki,de nem a legjobb választás jelentős túlsúllyal.

2013. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

dehogy...

én is ugy kezdtem...

2013. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krande ***** válasza:

Szerintem ha valaki hetven kilósan meg tud csinálni egy egykezes forgást akkor az nem ciki hanem bámulatos. Hogy hogyan jutsz el az egykezesig? erősítés, gyakorlás. Ha szégyenlős vagy (ne legyél!) akkor magánóra. Ha nem vagy szégyenlős, akkor meg vágj bele, legalább lesz miért fogyókúráznod mellé.

Különben meg a rúdtánccal együtt jár rengeteg kék zöld lila folt, ha van egy kis zsírpárna a rúd és a csontod között akkor lehet hogy még jól is jársz.

2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!