Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki növekedési hormont...

Ha valaki növekedési hormont használ azt kimutatják a doppingteszten?

Figyelt kérdés
Illés Norbiról jut eszembe, ugye ő naturálban akar indulni.
2013. febr. 28. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:

szted ezt itt megválaszolja vki érdemben?

ha tudnád a választ az miben segítene?

2013. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lesz aki tudja. Egyébként csak kíváncsi vagyok.
2013. febr. 28. 11:13
 3/7 clint ***** válasza:

Többféle van... A jobbakat elméletileg nem...

Az olcsobbakat igen.... Van amelyik vizelettel nem mutatható ki, vérrel sem... A törpéknek, visszamaradott testméretű emberkéknek gyártott cucc ilyen. A testépítőknek gyártott cuccról is ezt mondják, de azt gyakran kimutatta a pisi vér...

2013. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy kimutatják.

Ha valaki naturálba akar indulni miért gondol ilyen hülyeségekre?! Már lassan sajnos az emberi teljesítmény háttérbe szorul és a doppingok fognak csatázni.

2013. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom többen nem értitek. Illés Norbi hivatalosan natural, de több helyen is olvastam hogy növekedésit használl. Erre reggel írta hogy a natural OB miatt doppingtesztre kell menni, ezért a kérdés, ugye ha kimutatná kamuk a növis hírek.
2013. febr. 28. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ill. olvastam arról, hogy valakinél növekedési hormont mutattak volna ki doppingszűrésen. Aki bukott növekedési hormonnal, az azért, mert a dílerét elfogták, kinyomozták és bukott a hálózat. Így történt Marion Jones és Lance Armstrong esetében is. Szűrésen tudtommal még nem bukott senki.
2013. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. Kicsit utána infórmálódtam, de ezt te is gyorsan megteheted. 1-2 sportoló bukott már. Somatropint viszont csak vérből lehet kimutatni max 2 napig. Nagyon költséges eljárással. Gondolom az illető tudja milyen tesztek lesznek a versenyen. Úgy tudom csak vizelet vizsgálat szokott lenni, mert az viszonylag olcsó. Aztán ha van somatropin és igf-1 szűrés is, amit kötve hiszek, mert a verseny díjazása sem indokolja, akkor mi van? Max leáll vele 3 nappal előtte és kész. Szerintem a szervezőket, bírákat is személyesen ismeri így pontosan tudja mit meddig szedhet.
2013. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!