Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen iPhone-nal a futás?

Milyen iPhone-nal a futás?

Figyelt kérdés
Hamarosan boldog tulajdonosa leszek én is egy iPhone-nak, s azon agyalok, tudok-e majd vele kényelmesen futni? Látom, hogy sokan felpántozzák a karjukra, aztán úgy futnak vele, de nem kényelmetlen-e az? Nincs túl nagy súlya ehhez?
2013. márc. 1. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos jó, mert futhatsz a rajok elől nehogy megszerezzék :D
2013. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja de hogy válaszoljak rendesen is, ha egy iphonenak akkora súlya van, hogy akadályoz a futásban, akkor ott veled van a hiba valószínűleg. a telefonok esetleg a gatyát tudják lejjebb húzni rólad ha sokáig futsz és nincs megkötve a nadrágod, de ha boka- és kézsúlyokkal futnak az emberek, amik általában 0,5-1kg-sak, ehhez egy iphone bőven kevés (sosem fogtam még, csak tippelek, de gondolom nem nehezebbek az egyszerű okostelefonoknál), ráadásul nem értem, miért kell ekkora ügyet csinálni belőle, ha sokan futnak így, biztosan tűrhető, na meg aztán majd kipróbálod és rájösz, hogy neked milyen, ha nem akarod pántozni akkor fogd a kezedben és fuss úgy, gondolom hordasz magaddal üveget is, ugyanaz a súly lehet, még kisebb.
2013. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!