Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Váll ízületi fájdalom a...

Váll ízületi fájdalom a varjútartás elvégzése után. Miért lehet és van-e gyógymód?

Figyelt kérdés
Belevágtam a varjútartásba a Fegyencedzés módszerén belül, igazából már tovább is léptem, de pár hete jelentkezett a fájdalom. A váll ízületem hátulról és elölről szúr, miután abbahagytam a gyakorlatot, de 2-3 mp alatt el is múlik. A varjútartást az egyensúly miatt gyakorlom, de a fal melletti kézenállás után egyáltalán nem érzem ezt a fájdalmat. Arra gyanakszom, hogy a kezem helyzete és a hajlított kartartás okozhatja. Mit tehetek az ízület erősítésére, legalább annyira, hogy el bírjam végezni a gyakorlatot? És okozhatja-e ez a problémát, vagy máshol kell keresnem? Esetleg a jóga jó alternatívát nyújthat?
2013. márc. 1. 21:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!