Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AI Tornado Airsoft Grenade...

AI Tornado Airsoft Grenade Használtatok már ilyen gránátot? Mi a véleményetek róla? MO-on lehet valahol kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezekre a tornadokra lennék kiváncsi..



2013. márc. 2. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Bonyolultnak drágának és illúziórombolónak tűnik.


Állítólag a szlovákok wc papír hengerét töltik meg bb-vel középre petárdát tesznek majd lezárják. Egyszerű, olcsó, csak erős kesztyű kell hozzá hátha a petárda selejtes. :)

2013. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha! Szóval nem próbáltad, és nem is láttál még ilyet.....

Bonyolult? Semmilyen bonyolult mechanikai alkatrész nincs benne, csak egy "dugattyú" a többi munkát pedig a gáznyomás végzi...


A petárdás megoldás se rossz, de sok helyen nem használhatsz pirotechnikát, Magyarországon a petárda illegális, balesetveszélyes, és nem utolsó sorban tűzveszélyes....

Na mind 1! Azért kösz a választ.... :)

2013. márc. 4. 09:33
 3/5 hun46y3 ***** válasza:

Tényleg elég drága...

Találkoztam már hasonlóval (nem pont ilyen, de az elv szinte ugyanez) és megbízhatóan működik, ez kétségtelen, de tényleg bonyolultabb, mint az egyszerű gázpatronos darabok, így könnyebben elromolhat.

Itthon boltban nem láttam még, gondolom külföldről rendelhetsz.

2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írom, hogy nem használam még ilyet, de remélem segíthetek:

CQB-re, épuletharcra ajánlanám, helységek kitisztítására.

Erdobe akkor ajánlanám, ha mondjuk vonultok vissza és csapdát állítotok.

Személy szerint én nem szeretek gránátot használni, mivel erdoben játszom.

Valamint szlovákiai játékos vagyok és itt lencsegránát (lufi+lencse+petárda) a meno és ezzel már meg lehet csengetni az ellenség (és a csapattársak) fulét ami nem túl kellemes. A Tornado-nál nincs ilyen probléma.

2013. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerű tornádó gránát, sima gázüzem/gázmeghajtás. Spirál alakúan vannak benne a csövek (ahogy a képen) és így a kifelé áramló gáz(és bb) megpörgeti a gránátot. A maradék mechanikát nem tudom. Eddig egyszer láttam épületharcon, a csapattársam is Amerikából rendelte.
2013. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!