Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így bele se kezdjek a tömegelé...

Így bele se kezdjek a tömegelésbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék hízni egy kicsit, eléggé sovány vagyok(lány) és arra gondoltam hogy egy tömegnövelő étrend jó lenne.

Viszont nem engedhetem meg magamnak a sovány túrót, a csirkemellet, halat, tápkiegészítőket.

A fehérjét egyedül félzsíros túróból, sertésből(ritkán van hús nálunk, akkor is ez) és tojásból, de sárgájával együtt tudnám csak fedezni.

A napi 3,5 tskg CH-hoz már túl sok lenne így a zsír, igaz? :/

A napi fehérjém így is csak 15-25g körül mozog sajnos.

Segítsetek kérlek! Vagy hagyjam inkább a súlygyarapítás ötletét?



2013. márc. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért az a 15-25 gramm veszélyesen kevésnek hangzik, hány kiló vagy? Sertés helyett lehetne szerintem csirkecomb, az olcsóbb, csak nem tudom, a csont mennyit számít valójában. De ha kiszámolod, a csirkemell és a natúr tejsavó a legolcsóbb (jó) fehérjeforrások. De ha nagyon gáz a helyzet szerintem a borsóproteinnel sem jársz rosszul, és nagyon nagyon zárójelben a szója, de azt tudom, hogy eretnekség ajánlani :D

[link]

2013. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha a zsírszöveteidet akarod hízlalni és csóri vagy kicsit akkor irány a bolt, olcsó libazsír rá a fehérkenyérre vastagon :D egész nap tömög magadba amennyi beléd fér, vagy vmi olcsó csokit mellé, mindegy csak sok zsírt és cukrot egyél

HA EZ EGÉSZSÉGED hosszú távon annyira nem érdekel. Ha igen akkor normális kajákat kell enni hús, tojás, tk kenyér, krumpli, rizs...

2013. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!