Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az oké, hogy régen teljesen...

Az oké, hogy régen teljesen más volt az élet, de?

Figyelt kérdés
Régen is voltak izmos, szálkás, vagy éppen nagydarab de ennek ellenére szálkás emberek és nem kellett kaját számolniuk, mégis izmosak voltak. Persze több fizikai munkát végeztek, de nem volt nekik tömegelési meg szálkásítási szakaszuk, hogy lehet ez?

2013. márc. 5. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kömûves vagyok, az életünk nem csak téglahajigálásból áll, sõtt talán az a leg kevesebb, egy átlagos ház falazata 1-5 nap alatt kész, a nagy meló a mibden egyébbel van, nem láttam még olyan kõmûves segédet aki minden nap folyamatosan téglát pakolt volna, arról nem is beszélve, hogy ok a b30 pakolását még esetleg el tudom lépzelni aerob mozgásnak, de egy nehezebb nagyobb hõszig tégla az már nem ilyen.
2013. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 poiu ***** válasza:
Ja én csak segédkedtem és dobáltam rendesen :-). Kérdezőnek: jellemzően az aratómunkások voltak szálkások, a kovács és a molnárlegények nagydarab izmosak.
2013. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!