Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportemberek, kondisok,...

Sportemberek, kondisok, edzők, fontos kérdésem van!?

Figyelt kérdés
Szóval van egy izom a Pectoralis minor,(ami a szegycsont alatt van,vagyis ez a szegycsont alatti izom)!Ezt az izmot főképp erre dolgozva,szeretném ha megnőne(megnövekedne),vagyis úgy értem(a szegycsontot nyomja kifelé).Nem szétfelé húzni,hanem hogy nőne az izom,naggyobbodna!Kérlek segítsetek,egy betegségben szenvedek és szeretnék kigyógyulni és ez a lehetőség nagynak látszik,csak nem tudom,ezekre milyen edzést tudnék végezni!SZÓVAL SZERETNÉK ERRE EGY EDZÉS TERVET!KÉRLEK TITEKET,ÍRJATOK PÁRAT!Köszönöm!
2013. márc. 7. 12:23
 1/2 poiu ***** válasza:
Szegycsont alatt? A P. minor a lapockát stabilizálja. Mi a gondod? Tyúkmellkas?
2013. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet az!Valójában nem tudom,mert nem értek hozzá!A tyúkmell ellentéte a gondom!Tölcsérmellkas!Mit ajánlsz hogy,a szegycsont alatti izmot,hogyan növeljem meg,hogyan nyomjam ki a szegycsontom?
2013. márc. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!