Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szalkasito dieta minnel...

Szalkasito dieta minnel kevesebb izom veszteseggel?

Figyelt kérdés
A helyzet, h itt a tavasz,telen felszedtem 2-3 kg-t es erre az edzom is tett mar megjegyzest.Roplabdazo vagyok, es ezert 2-3 kg nagyon sokat szamit, szalkasitani szeretnek, csak az egyetlen gondom az, h heti 5 edzes (2ora/nap) es a suli mellett kicsit nehez lenne megoldani a sulyzos edzeseket. A roplabda edzesek sztem jok kardio edzesnek, az etrend meglenne, de ha heti 1 vagy max 2 sulyzos edzesem lenne, az nagyon nagy izom veszteseggel jarna?
2013. márc. 9. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha röplabdázol akkor nem kell neked súlyzós edzés ! Két külömböző sportban nem lehet jó lenni.

Figyelj az étrendre és jönnek a jó idők,több mozgás....

Majd lemegy az a 2-3 kg ne félj ! :)

2013. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A cardio edzésekkel fogyni lehet, ami nem feltétlen csak zsírvesztést jelent, nőknél vékony, de puha testet eredményez. Bizonyos izomcsoportokat megerősít ezért feszesebbnek tűnhet valaki.

Szálkásítani alapvetően étrenddel lehet, erősíteni azért szoktak mellette, mert amíg a zsírszövet csökken, a súlyzós edzések következtében az izomszövet növekszik ezért látványosabb az eredmény.

2013. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, de ha nem edzek sulyokkal, hanem csak a szokasos roplabda edzeseim amik kitesznek 1 cardioval + a szalkasito etrend, akk nem lesz izom vesztesegem is?
2013. márc. 10. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!