Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hi Tec WHEY C-6, bodybuildingb...

Hi Tec WHEY C-6, bodybuildingboltos, tényleg az van a dobozban aminek kell?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sokan vásárolnak a bodybudilding boltosoktól meg most már magyar országon a második legnagyobb Tápkiget áruló bolt na de ők is csak valahonnan veszik semmi közül hozzá.. szóval: Van ugye ez a gyakorikerdesek.hu-n agyon sztárolt Whey C-6 ( máshol akiket kérdeztem nem is ismerik ) így hát vettem egyet hihetetlen áron 10500ért, tudom máshol inkább a márkát fizetjük meg de náluk még a Jumbo is 22000ért megy ezért nem is gyanakodtam az árára mivel nagykeren valszeg fele ennyibe nem kerül így is megéri nekik . Szóval minden oldalt elolvastam már itt a Whey C-6ról hogy mennyi + BCAA van benne meg 2 adagoló kanál = 1 adag stb de például azt nem értem, hogy ha 100gramba van nagyjából 85 gramm fehérje akkor hogy fél el mellette a MÉG PLUSZBA HOZZÁ ADOTT és nem a fehérjében lévő 28 gramm BCAA ? mert sokan ezt írják hogy + hozzá adott és nem a már benne lévő na de mind1.. az én dobozomra az van írva, hogy 1 adagoló kanál = 30g és nem 2 adagoló de nincs gramm pontos mérlegem ezért is érdekelne, hogy csak változtattak rajta és már másnak is ilyen vagy ez egy olcsó hamisítvány ? Olvasgattam neten az össze tevőiről, hogy miből mennyi van benne jó néhány helyen van is pár grammos eltérés na de ez még nem a világ vége, engem az érdekelne hogy változtattak egy picit az össze tételén mostanában vagy a bodybuildingboltosoknál lesz a hiba ? Azt tudom, hogy egyedül a Scitec garantálja, az van a dobozban ami a cinkén szóval az ára miatt nagyon gyanus nekem ez a termék, van valahol valami Hivatalos info, hogy tényleg az van benne aminek kéne ? Amúgy sütikrémeset vettem egy kis adagot meg kóstoltam előtte hát teljesen cappuccino íze van ez is érdekes de ez nem zavar nem is mondható egyáltalán rossznak csak hát sok furcsaság övezi a doboz beltartalmát... persze elvinni bevizsgáltatni nem szándékozom egyszerű tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

#fehérje #C6 #Hi-Tech #legjobb fehérje
2013. márc. 11. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt a gyiken azért terjed el ez a termék, mert van pár elvetemült, aki mindenen megnézi az összetételt, és szisztematikusan összehasonlítja őket, sok-sok helyről tájékozódik ésatöbbi, nem pedig csak bemegy a sopppbilderre és megveszi az első scitecet :D És mivel sok gyakran író arc van, sokszor látjuk egymást, rájövünk, hogy tényleg jó, és elterjesszük. Ez volt a Myprotein és hasonló natúr fehérjékkel is. Információáramlás.


A BCAA-tartalmat félreértetted, vagy az értette félre, aki 28 g hozzáadottnak hitte, mert a 28 g az a 100 g-ra vonatkoztatott érték. Itt látható: [link] És ugye itt is kapható, meg még pár helyen, szóval nem hiszem, hogy maga a Hi-Tec gyártó terméke lenne a gyanúra érdemes (amiről azt mondják, hogy a Peak utóda, és most ahogy látom Lengyelországban készül, az ilyen lengyel, cseh, szlovák cuccok pedig mindigis jóval olcsóbbak voltak, mint az amcsik. Netán jobbak is.).


Viszont a b.b.bolt nekem is szúrja a szemem, mert tényleg elgondolkodtató, hogy mindent áron alul adnak, de mégis nyitják sorra a boltokat, most is egy újabbat, a negyediket. Tervben van, hogy beszerzek tőlük egy ilyen c6-ot (netán Biotök Enzy Fusiont), és megmutatom majd egy olyannak, akinek már volt.

2013. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Többek közt a te válaszodra is vártam, a kérdést viszont meg fogalmazni se volt időm 1perc alatt leírtam gyors még edzés előtt, de akkor látom érthető így is.


Én is jó pár terméket vettem már mindig megnézem mi van benne ezért vettem a c-6-ot is mivel elképesztő ilyen áron, hogy ha ez mind igaz amit a címkére írtak persze nem csoda szerként tekintek rá. Amit írtam az viszont hülyeség, mert szintén két kanalat ír egy adagnak, csak gyors átfutottam a cimkét és mindenhol a 30gramm mellett 1es volt írva angol szöveggel ez kavart be nálam mivel angolt semmilyen szinten nem tanultam. Viszont a kanál is be van számozva 10 - 15 - 30ra ez picit még zavaró, bár olyna, hogy gramm vagy valamilyen mérték egység nincs mellette. De az össze tevőkbe a pár grammos eltérésen és a doboz matricázásában / formájában lévő külömbségeken kívül nincs más eltérés a máshol árult C-6okkal. Remélem szóval, hogy az van benne és csak a márka miatt ilyen olcsó.

2013. márc. 11. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Ó, mily megtisztelő :D


Ja, ezt a kanalas dolgot ki is hagytam, mert én már mindent mérlegen mérek, de sűrűség szempontjából összevethető lenne a többivel, sőt, kanálméret és stílus alapján is, ugyanis, ha láthatóan nem ugyanolyan, akkor az gyanús.

2013. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt a fehérjét használom myproteinnel keverve, előtte simán magáában használtam a c6ot amit mindig személyesen a bodybuildingbolt Nyíregyházi boltjában veszem, nekem minőségre és tudásra is meggyőző volt a termék.

amúgy meg van olyan termék amit máshol még olcsóbban meg lehet venni, minden boltnak meg vannak a maga jó árú termékei

2013. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát a benne lévő kanál.. elsőre azt hittem az első merítéskor lehajlik és úgy marad a nyelve annyira minőséginek tűnik.


cpggyurma, te már lemérted esetleg 1 adagoló kanál súlyát úgy, hogy csak simán bele meríted és vízszintben lesz a cucc benne szóval, hogy egyáltalán nem púpos? persze úgy, hogy nincsenek levegősen hagyva benne részek?! Mivel csak a hétvégén jutok gramm pontos mérleghez úgy nagyjából jó lenne tudni mert azt tudom, hogy még a szkájteknél is van, hogy 50gramm van a 30grammos kanálba ez tapasztalat.

2013. márc. 11. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

az én adagolókanalam elég masszív és minőségi.

ha lemérted étvégén írd már meg az eredményt ide mert én is kíváncsi vagyok az eredményre.

egyébként sok más terméknél is volt már ilyen hogy egy sima kanál nem volt annyi hanem igazán puppozni kellet a kanalat hogy meglegyen a dobozon jelzett súly

2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült lemérni, nagyjából 15 grammos a kanállal együtt bár annak az 1 grammot se éri el a súlya...
2013. márc. 14. 10:49
 8/9 anonim válasza:

Most adtam le egy rendelést a bodybuildingbolt.hu-n és ott a leírásban ezt írják:


Felhasználási javaslat:oldjunk fel 30g (2dagolókanál/adag) port 300ml zsírszegény tejben.



Felhasználási javaslat:oldjunk fel 30g (2dagolókanál/adag) port 300ml zsírszegény tejben.


Edzés napokon: Reggel. ébredés után azonnal, edzés előtt 1 óraval (keverj zabkásat vagy barna rizst). 30 perccel edzés után magas glikémiás szenhídrát (carbo Plus)


Pihenő napokon: Reggel, ébredés után közvetlenül, napközben.


Ezt mennyire érdemes betartani szerintetek? Én úgy gondoltam ,hogy reggel is iszok egyet, edzés után meg este. (vízzel)

valaki aki esetleg próbálta?

2013. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen így csináld,annyit egyél ami kiegészíti az étrended
2013. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!