Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » érdemes lenne vmien tömegnövel...

érdemes lenne vmien tömegnövelőt szednem?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, 175cm 65 kiló, 2 hónapja gyúrok, de igazából semmi nem látszódik meg rajtam... arra gondoltam, hogy veszek valamilyen tömegnövelőt, és arra rágyúrok, azzal talán meglátszódna valami. Szerintetek érdemes volna szednem valamit is?
2009. szept. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
H az étkezésre nem figyelsz oda, akkor teljesen felesleges.
2009. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

2 hónap alatt ne várj csodát :D

Ha szabályosan és rendszeresen csinálod, akkor szép eredményeket el tudsz érni tömegnövelő nélkül, de szerintem kérdezz meg egy tapasztalt embert, aki évek óta testépítő, ő biztos többet tud mondani.

2009. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak teljesen igaza van,ha az étkezésre nem figyelsz oda semmi értelme,sajnos nem fogsz fejlődni hiába tömegnövelőt szedsz.Tömegnövelő nem csodaszer nem fogsz tőle megnőni tehát ha nincs rendbe a kajálásod hiába gyúrnál rá semmit se használna.Remélem tudtam segíteni Üdv: tyoka
2009. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na ez aztán a hozzáállás (a kérdező részéről)

2hónap alatt semmi se láccik akkor gyorsítsunk a biológián.

A tested nem egy számítógépes játék része ahol kattintasz kettőt és kigyúrt leszel.

Hosszú évek munkája szükséges hogy láss is valamit az eredményből. De ha folyton csak a tükröt lesed, akkor necsodálkozz hogy nem fejlődsz semmit

Dolgozzál és kajáljál. És NE A TÜKÖRREL FOGLALKOZZ!!

Majd a barátnőd észreveszi. Meg a ruhád.

(és táp kieg meg fehérje 80 kilóig teljesen felesleges, azon felül viszont már bajos a tápanyagbevitel.)

2009. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!