Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a capoeiráról?...

Mit gondoltok a capoeiráról? Érdemes belekezdenem? Kiknek ajánlott? Hova érdemes mennem?

Figyelt kérdés
L/15
2009. szept. 14. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyomjad, a Christie Monteiro is azt csinálja a tekkenben.
2009. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hello!


Én imádom, és ajánlom mindenkinek, főleg, ha kicsit is érdekli a dolog ;) Tényleg mindenkinek, csak kitartás és lelkesedés szükséges. :D

Mindegy hogy-hogy hova mész, szerintem mindegyik csoport kitesz magáért. :P

(bár ha szabad reklámozni, én az ADB-t ajánlom, én is ott vagyok :D)

!!!mellékesen: acrocap nevezetű sport csoport nem Capoeira, mielőtt véletlen oda mennél. =)

Sok sikert ;)

2009. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
már bocs előttem szóló de h*lye vagy..:D acrocap=acrobatikus capoeira már a nevébe is ottvan és úgy épülnek fel az edzések ,hogy 30 perc bemelegítés 30 perc CAPOEIRA!!!!!!és 30-40 perc az akrobatikus része a capoeira nem szimpla küzdősport hanem táncos gazdag mozgáskultúrája van tehát nem kifejezetten önvédelem.Bárki elkezdheti nincs testalkati és kor kikötése .Vágj csak bele :)
2009. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kérdezd meg az edződet, h Capoeira-e, és ha igent mond, h mennyit Capoeirázott..
2009. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előszőr tanulj egy kis magyar nyelvtant ...nem fog ártani :) a mennyit kérdezni szokás nem mondani semmibaj h*lyék is kellenek és nem véletlen acrobatikus capoeira a neve.
2009. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem mondani ,hogy vitázni csak érvekkel lehet...ja ,hogy neked nincs olyan :)
2009. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
57%
hát csak gratulálni tudok... az acrocap n-e-m capoeira... h honnan tudom?? hát jártam majdnem egy évig, és a koszon kívül semmi nem ragadt rám... gyakorlatilag az edző beállította az újakat leghátra, h próbálják követni...az egész csak a pénzről szólt... és h ő maga mennyit capoeirázott?? hát semmit... amit ki tudott ragadni a youtube videói közül, azokat úgy-ahogy próbálta az edzéseibe beépíteni...nem lenne semmi baj velük, ha nem capoeira néven hirdetnék magukat, ha csak az akrobatikára koncentrálnának akkor sokra vinnék... ( és akkor most lehet engem is h*lyézni ;) ) de a kérdéshez visszatérve : szerintem mindenképpen érdemes elkezdened, hidd el nem fogod megbánni =)
2009. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már bocs de 1 veled lehet ezvolt de ez egy személyes tapasztalat és nem a valóság attól ,hogy te sz*rhoz mentél még nem biztos ,hogy máshol is ez a jellemző 2 vagy csak nagyon béna voltál már bocs :D...és lehetmondani ,hogy jajjhát te így meg úgy de full felesleg ;)és ha annyi ideig ott maradtál miközbe láttad ,hogy semmi capoeira akkor szintén gratulálni tudok a hülyeségedhez..pont ezért szoktak megtekinteni az értelmesebbek egy edzést mielőtt elkötelezik magukat ott minden kis jelből kiderülhet ,hogy zajlik le és értelmes érvet mindig nem kaptam ,mert ez csak a te tapasztalatod..lósz*rt se elég
2009. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tök jó korban vagy hozzá, ha érdekel a capoeira nézz be hozzánk:


[link]


Fiúk/lányok kb fele-fele arányban vannak az edzéseinken.

2011. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!