Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ne féljek a konditól?

Miért ne féljek a konditól?

Figyelt kérdés
14 vagyok, srác, 165 centi 60 kiló. Nem merek kondiba menni mert szemlátomást csak fullizom emberek járnak, ők is csak idősebb korosztályból. Van másik hely is, de ott nem "edzik" úgy az embert, mint itt. Nem néznek ki?.. Amugy meg milyen ruhába kell kondizni?:D

2013. márc. 16. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi en 14 lany vagyok es jarok kondi terembe hatszor egy heten. Az a lenyeg hogy teljes onbizalommal menj oda!! Ne parazz hogy masok vajon mit gondolhatnak rolad! Ok nem is torodnek veled, ok inkabb az edzesre probalnak koncentralni! De ha meg is neznek meg ilyenek, akkor ne figyelj oda! De ha nagyon zavar akkor mutasd meg nekik hogy te birod kondit es legalabb elmesz 3szor egy heten! Rakd be a fulhallgatot a fuled be es hallgas zenet az majd eltereli a figyelmedet! :)

Kondiba szerintem menj normalis ruhaban es vigyel magaddal csere ruhat, vagy is: edzo cipot, ha hidegvan akkor hosszu melegitot de ha melegebb van akkor rovid edzo nadrag is eleg vagy terdig ero, meg vmi rovid ujju vagy ujjatlan polo.

En amugy mar 12 eves koromban is jartam csak akkor nem nagyon szantamra magamat meg anyukammal mentem es azt kicsit furanak ereztem. xD

Gondolj bele ha most elkezded akkor mire 16 leszel minden csajnak befogsz jonni ;)

Bar milyen kerdesed van meg, privatban kerdezd csak meg! :)

2013. márc. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb hülyeség hogy csak izmos emberek járnak. A termekben sokkal több a kezdő, mint az aki 5 éve edz. Menj nyugodtan nem fognak kinézni.
2013. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal, konditerem ez, nem pedig verseny hogy "kinézzenek" mert te most kezdted:)

Sokkal inkább azokat nézzük ki, akik azért járnak konditerembe hogy 2-szer kinyomják a súlyt, majd a 0-s karral pózoljanak és fényképezgessék magukat órákig.

Szóval ne félj, nem ellenségként fognak tekinteni, sőt ha valamelyik gyakorlat nem igazán megy, akkor nem kinevetnek hanem odajönnek segíteni és kedvesen elmagyarázzák hogy hogyan kell:)

2013. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

vannak olyan termek is amiről a kérdező beszélt, de az összeszokott közösség, és nem sok van a városban sem, oda tényleg hegyomlások járnak.

érdemes lemenned napi jeggyel pár terembe, több különféle időpontban h lásd milyen emberek is járnak oda, majd tudsz választani tapasztalat alapján, de mielőtt veszel egy bérletet, nézd meg és próbáld ki mert lehet nem is fog utólag tetszeni.

2013. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ez kicsit segített!

Igen, van egy pár kondi a városban, de ez az egy hely az, ami olcsó, van edző folyton, nem úgy mint a többibe, és bár csak ilyen "vadállatok járnak", mégis jobb, mint a másik, ahol olyan emberek vannak akikkel az életben is találkozok és ott is utálkoznak..

köszönöm:)

2013. márc. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!