Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás anélkül hogy mellből...

Fogyás anélkül hogy mellből is lemenne a zsír?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem vagyok tökéletesen megelégedve az alakommal.nem vagyok anorexiás mint sok korombeli,tényleg vann rajtam egy kis fölösleg.szóval kicsit zavar és csak azért szeretnék fogyni hogy jobb legyen a közérzetem nem pedig mások véleménye miatt.szoktam erősíteni főleg hasra.sokszor hallottam már hogy így a mell is kisebb lesz mert arról is ,,lefogy" a zsírnincs nagy mellem és nem szeretném ha még kisebb lenne de most hogy jön a nyár szeretnék fogyni.tényleg kihat a mellre is?jó tudom nem az a legnagyobb gond 14 évesen de engem már ez a méret is zavar.epőre is köszi;))

2013. márc. 16. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól hogy erősítesz hasra,még nem fog eltűnni a zsír és ettől a melled se lesz kisebb !

Diéta és heti 3-4x aerob mozgás kellene....

2013. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2013. márc. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!