Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan menjek le lassan, de...

Hogyan menjek le lassan, de biztonságosan (sérülés nélkül) spárgába?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, sokat is olvastam, de mindben az van, hogy 2 nap alatt hogyan tudjon lemenni, meg hogy gyorsan... Én nem szeretnék lesérülni, csak spárgába lemenni. Valami otthoni gyakorlatok? Nem nagyon vagyok hajlékony sajnos. Az angol spárgát szeretném elérni. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

2013. márc. 17. 18:34
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

2 nap alatt soha nem fogod tudni lenyomni.Mindenképp melegíts be előtte menj el futni vagy csinálj gyakorlatokat amivel bemelegíted a lábaidat,medencédet.Melegítés nélkül SOHA ne próbáld meg.Nagyon csúnyán meg lehet sérülni és utána talán soha nem fogod tudni lenyomni.Saját tapasztalat: Táncsuliba vagyok nekem "kötelességem" lenyomni mindegyik spárgát.Most már arra gyúrok,hogy mínuszba menjen le mindegyik :)) Eleinte én is sokat szenvedtem vele aztán 2 hónap és lement az angol..Csináld azt,hogy lefekszel a falnál az ágyadon vagy a földön..Nyitsz egy terpeszt a fenekedet tejesen oda tolod a falhoz és akkorára szétnyitod a lábad amekkorára csak tudod..nagyon fájdalmas lesz. Vagy csinálj egy terpeszt állásból és támaszkodj a belső talpéleiden..és tegyél súlyokat a hátadra medencédre :))

2013. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez így tuti biztonságos?
2013. márc. 17. 19:05
 3/3 anonim válasza:
Igeen:-)
2013. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!