Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Danabol, az egy drága dolog?

A Danabol, az egy drága dolog?

Figyelt kérdés

Ahova járok, ott egyre több emberről hallom, hogy danaboloznak. Onnan jutott eszembe, hogy ez egy ilyen könnyen hozzáférhető dolog? Honnan tudják, hogy nem hamisítvány?

Félre ne értsetek, számba nem vennék soha ilyen sz@rt, csak kíváncsi lettem...


2013. márc. 19. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Danabol-t hamisitják kb. a legjobban,amúgy szerintem a legócskább steroid,malacoknak jó csak,mert zsir meg viz mellé ritkakevés izmot hoz :D
2013. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, nevetséges áron meg lehet venni, úgy hogy eredetiként van meghirdetve.

Honnan tudják? Sehonnan, nyilván akitől vették, azt mondta nekik, hogy ez bizony eredeti, ők pedig elhitték. Eredeti Danabol nagyjából nincsen.

Itt van róla egy videó is:


http://www.youtube.com/watch?v=eYY48QRPJjE


Akik kicsit is értenek hozzá, tudják hogy egy normális szteroid kúrának az ára borzasztó magas, nem pár ezer forint. (Súlyos 10-akár 100 ezrek.)

2013. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az előttem lévő srác mindent leírt... többet hozzá sem lehet fűzni !:)
2013. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy danabol kúra sem lenne olcsó ha normálisat vennének, plusz lenne normális visszaállítás a végén.
2013. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értitek, hogy elméletileg a Danabol is jó, csak amiatt vált a köztudatban szarrá, hogy hamisítják?
2013. márc. 19. 23:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, a videót már láttam:) Innen is jutott eszembe.
2013. márc. 19. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám. A Danabolnak a hatóanyaga a methandienon, ahogy még egy pár szteroidnak, de nem éppen a legjobb, mivel:

-egyrészről ugye orálisan szedhető, tehát tablettás, emiatt könnyebben szedi szét a vesét, májat, mintha szurisat nyomna az illető.

-másrészről elég ócska hatóanyag, sok vizet köt meg, sok mellékhatással. Régebben nagy divatja volt, ez a hatóanyag volt a Dianabolban, román Naposimban is.


Összegezve nem jó, sokkal jobb, megbízhatóbb cuccok vannak a piacon már, szurisak. Hogy csak egy párat mondjak, Boldenone, Trenbolone, Deca, Susta, Stana, Primobolan.

2013. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!