Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a légpuskát jol...

Hogyan lehet a légpuskát jol beállitani, hogy pontosan lőjön?

Figyelt kérdés
Hatsan mod 125TH puskám van és nem nagyon értem hogy lehet jol beállitani mivel széleséget is kell meg magaságot is állitani minden távolságra máshogy kell pl. 20m re máshogy kell mint 50m re?

2013. márc. 19. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőképpen szoktam: Egy papírlap közepére rajzolok két, egymást +-jel szerűen merőlegesen metsző vonalat. Ezeknek a metszéspontjára célozva lövök párat. Ebből látszani fog, hogy attól nézve, ahova célzol, merre visz. Ezután fokozatosan állítok az irányzékon, de csak az egyik irányban (vagy csak szélességet, vagy csak magasságot). Ha azt már sikerült újabb lövések és utánnaállítások után beállítani, jöhet a másik irány.
2013. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is így szoktam, ahogy az előttem író leírta. Ha nem tudsz olyan pontosan lőni, akkor úgy is szokták, hogy befogatják valahova, pl. satu és lőnek vele és beállítják.
2013. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
van ezekhez komoly Bi-pod és fegyvertartó is manapság lehet lézert venni amit bedugsz a csőbe és utánaállítod az irányzékot bár ez a módszer inkább távcső beállításnál hasznos
2013. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mogorkevin válasza:
EZT NÉZD MEG. ÉN A TÁVCSÖVET ÉS A LÖVÉS PONTOSSÁGOT IS INNEN ÁLLÍTOTTAM BE: [link]
2014. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!