Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » IWI vagy Fitness Akadémia?

Wikcsii4546 kérdése:

IWI vagy Fitness Akadémia?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
iwi
2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem tudom milyen a Fitness Akadémia, de az IWI-ről van tudok véleményt írni. Borzasztó szervezetlenség van. Nagy elvárás, de egy- két vezető oktató annyit sem tud, mint bárki más. Vizsga kérdések és tesztek kérdéseit az utolsó pillanatban rakták össze régebbi kérdésekből, a szakdolgozatot úgy kérik, mint valami főiskolai diploma lenne 2 hónap hat.időre..???Ennyi pénzért??? Én W.Menedzserként végeztem, de ezzel az oklevéllel kit fognak alkalmazni, azt megnézem./amennyiben nincs az egyénnek főisk.,egyetemi stb. végzettsége/Az tuti, hogy olyanok oktatják ezt a "szakot", akik az autóiparból jöttek..:-)))B.Rita egy nagy 0, lehet, hogy az eredeti szakmájában király volt..de itt??? Nem javasolom ezt az iskolát Wellness M.- tanf.ra senkinek.

2014. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Fitness Academia is egy szörnyű hely! Az edzők magukat reklámozzák és nem engedik tovább azt, aki nem jár le az edzők saját helyére órára!

Hol van itt a tisztesség??

2015. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!