Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, lenne egy kérdésem...

Testépítők, lenne egy kérdésem (? ) (lent)

Figyelt kérdés
ti ha elmentek a konditerembe edzeni valamelyik izomcsoportotokat,akkor ti előre betervezitek,hogy melyik gyakorlat után melyik gyakorlat következik? tehát megvan a sorrend a gyakorlatok között? (remélem érthető, előre is koszi a válaszokat :))
2013. márc. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg:D
2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hogyne lenne meg :D
2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak fejbe van meg,hanem edzés előtt írom a naplómba ,hogy milyen gyakorlatokat fogok csinálni és abból hány szériát!

A használt súlyokat pedig ott írom be és itthon kiszámolom menbyit mozgattam meg összesen ! :)

2013. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvan fejben, de ha pl foglalt a gép természetesen változtathatok.
2013. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam olyan nincs ,hogy foglalt.....

Aki épp ott van megkérdezem,higy mennyit megy még,azt szokták mondani,hogy jöhetsz,már úgyis végeztem! (közbe meg csak 1 gyakorlatot fejezett be.... ) !


3#-as voltam.

2013. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy*
2013. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat:)

hát igen az kellemetlen,amikor állandóan foglalt az a gép, amelyiken én szeretnék menni.. :D

2013. márc. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!