Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehetek...

Mennyi idő alatt lehetek izmosabb?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem itthon súlyzózni és a két hónap alatt kb 2 centit vastagodott a karom. (33-35) kb mennyi idő mire 40 lesz a karom? két naponta edzek és sokat eszek mostanság.
2013. márc. 21. 11:03
 1/4 anonim válasza:
en 35-röl indultam 5 honapja, most 40. De en konditeremben, edzesprogram szerint edzek es rendesen etrendezek is. Amugy ez eleg relativ, mindenki maskepp fejlödik. Viszont baromsag csak karra edzeni. Attol nem lesz az ember esztetikus ha lesz egy bizonyos meretü bicepsze, a triceps es a többi meg le van maradva...
2013. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nem csak karra gyúrok, meg most akarok venni egy kondi gépet, amin tudok hátazni meg fekve nyomni. Nem szeretnék hatalmas izmokat csak egy jó test felépítést amit utána csak formába tartanék. Gondolom ez 1-2 évbe is bele telik majd de ráérek. Mindenesetre kösz a választ.
2013. márc. 21. 12:23
 3/4 Osynho ***** válasza:
Milyen gépet veszel? Ami használható is valamire, az rohadt drága, az olcsó sz@roknak meg semmi értelme. Járj konditerembe szerintem, ott lehet fejlődni. Oké, hogy kezdetben megy a fejlődés, de az otthoni edzés nem lesz elég egy idő után. A kajálásról nem is beszélve...
2013. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi gépet szeretnék meg mellé valamilyen fekve nyomó padot. Eljárnék én de az a baj hogy a környéken nincs konditerem csak 15 km-re és odajárogatni még busszal is költséges heti 3x meg itthoni gazdaságunk van és sokszor csak este 8-9 vagy még később tudnék csak edzeni. Itthon lenne a jó mert akkor edzenék amikor időm és kedvem van.

2013. márc. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!