Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rövid távú ( sprintekkel,...

Rövid távú ( sprintekkel, vonalszedéssel) vagy hosszú táv futással tudnék izmot pakolni jobban a combomra, vádlimra?

Figyelt kérdés
Elég szálkás vagyok, napi szinten végzek saját testsúlyos edzéseket,de lábra is szeretnék többet edzeni mint eddig, hogy az is legyen olyan izomos legalább,mint a felső testem. Ez egy októberi kép rólam: [link]
2013. márc. 28. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Combra inkább a guggolást ajánlanám. Vádlira pedig ezt https://www.youtube.com/watch?v=fHEmSQ8BMQg a súlyt hozzá pedig szerintem egy jól megpakolt hátizsákkal is lehet "helyettesíteni" amit ugyanúgy guggolásnál is fel tudsz használni. Azt viszont hadd kérdezzem meg, hogy hátra miket szoktál nyomatni? :D Csak húzódzkodás, vagy esetleg valami más is?
2013. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tyűűűű ezt a vádlisat szépen mellélőttem xD Bocsi :D


itt a helyes link: [link] :D

2013. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz,hogy sprintekkel,de azokat a combokat amikre te vágysz csak futással nem tudod elérni.Ha vékonyak a lábaid akkor el kell kezdeni nagy súlyokkal dolgozni,természetesen fokozatosan növelve a terhelést.Ha lábakról van szó akkor előbb el kell érni valamekkora izomtömeget,hogy aztán legyen min dolgozni,finomítani.A pilincka lábakon nincs mit szálkásítani.
2013. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp kéne guggolni, kitörésezni, ha ragaszkodsz a saját testsúlyos edzéshez. Ez jó lenne combra. Vádlira meg "lábujjhegyre pipiskedés" tökéletesen jó, némi extra súllyal, amit - ahogy előttem is írták - egy hátizsákba be tudsz pakolni. Vagy ha ez "idegen" neked, akkor kérj meg egy havert és nyomjátok a szamárvádlit:


[link]

2013. márc. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. igen hatra csak huzodzkodassal edzek, hat edzesre nonvsen jobb gyakorlat ennél.
2013. márc. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!